Kolejne zwycięstwo siatkarek Gwardii

| Utworzono: 2009-11-13 21:15 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Siatkarki Impelu Gwardii wygrały bez straty seta. Pierwsze dwie partie były jeszcze wyrównane, ale trzeci set zakończył się pogromem. Wrocławianki wygrały 25:13, a całe spotkanie 3:0.

Gwardzistki znów popełniły wiele błędów, ale podobnie jak w spotkaniu z AZS-em Białystok nie miało to większego wpływu na przebieg spotkania. Po raz kolejny nie do zatrzymania była Katarzyna Mroczkowska. Zdecydowanie najlepsza siatkarka w ekipie Rafała Błaszczyka ponownie została wybrana MVP meczu.

Gwardia rozpoczęła świetnie sezon, a może być jeszcze lepiej. Już w środę, w meczu piątej kolejki Plus Ligi Kobiet, wrocławianki zmierzą się w Mielcu ze Stalą. Tam także jest szansa na wywalczenie kolejnych trzech punktów.

Gedania Żukowo - Impel Gwardia Wrocław 0:3 (22:25, 21:25, 13:25)

Gedania: Justyna Sachmacińska, Aleksandra Pasznik, Aleksandra Szymańska, Joanna Kocemba, Małgorzata Plebanek, Anna Łozowska, Marta Siwka (libero) oraz Małgorzata Jeromin, Małgorzata Lizińczyk, Żaneta Rzepnikowska.

Gwardia: Katarzyna Mroczkowska, Monika Czypiruk, Marta Czerwińska, Joanna Wołosz, Dominika Sobolska, Zuzanna Efimienko, Aleksandra Krzos (libero) oraz Bogumiła Barańska, Olga Owczynnikowa, Aleksandra Szafraniec, Agnieszka Jagiełło.