Kotwica - PGE Turów: Podtrzymać dobrą passę

| Utworzono: 2009-11-03 04:19 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

(Jak słuchać naszej transmisji? Sprawdź pod tekstem)

Zespół Sasy Obradovica jak wygrywa to pewnie i łatwo. Ale z pierwszym rywalem, który zawiesił poprzeczkę odrobinę wyżej zgorzelczanie przegrali. Tak było w Sopocie z Treflem. Kolejna wycieczka nad Morze Bałtyckie nie powinna się jednak zakończyć przykrą niespodzianką.

Turów gra coraz lepiej. Pokazał to mecz w Inowrocławiu. Choć rywal był bardzo słaby, to wicemistrzowie Polski w końcu zagrali zespołowo. W ataku szalał już nie tylko Justin Gray i Michael Wright, ale w zdobywanie punktów zaangażowali się pozostali gracze. Jeśli uda się to powtórzyć w Kołobrzegu to Turów powinien spotkanie wygrać, bo to że jest faworytem wiedzą nawet kibice Kotwicy.

W ekipie gospodarzy trzeba będzie szczególnie zwrócić uwagę na najlepszego zbierającego ekstraklasy Darrella Harrisa. Amerykanin w każdym meczu notuje średnio 12 zbiórek. Groźny może być także nieobliczalny Bartosz Diduszko. Były zawodnik Śląska Wrocław gra nierówno, ale że potrafi być bardzo skuteczny udowodnił w spotkaniu z Polonią Azbud Warszawa, której rzucił aż 34 punkty.

Na ekipę Turowa Zgorzelec to jednak chyba za mało. Zwłaszcza, że wyniki Kotwicy są rozczarowaniem. Zespół z Kołobrzegu w pięciu meczach wygrał tylko raz. I jeśli wicemistrzowie Polski zagrają na swoim poziomie to ten bilans się nie zmieni.

Początek rozgrywanego awansem spotkania 9. kolejki ekstraklasy o godz. 19.00.

System operacyjny : MS Windows 98/ME i NT/2000/XP

Aby słuchać PRW Sport w super dźwięku * i bez limitu jednoczesnych słuchaczy wymagana jednorazowa instalacja programu/kodeka kliknij ikonę wybranego programu:

ProgramPobierz programKodeki
Winamp pobierz -
Real Player pobierz pobierz wymagane kodeki
Windows Media Player pobierz pobierz wymagane kodeki

System operacyjny : LINUX

Można używać programów:

  • XMMS,
  • Mplayer
  • XINE.

System operacyjny : MAC > OS 9.0

Można używać programów:

  • VLC
  • QuickTime z pluginami

* Program nadawany jest w formacie OGG Vorbis w technologii ICECAST. W razie problemów prosimy o kontakt: [email protected]

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama