Mistrzynie Polski wznowiły treningi. Nowa zawodniczka w składzie CCC

Piotr Pietraszek, CCC Polkowice/FB | Utworzono: 2019-08-19 20:30 | Zmodyfikowano: 2019-08-19 20:30
A|A|A

fot. CCC Polkowice

Pierwsze zajęcia podopiecznych Marosa Kovacika zostały poprzedzony badaniami lekarskimi. Przed zawodniczkami mistrzyń Polski okres ćwiczeń w hali, siłowni i na stadionie lekkoatletycznym.

Na inauguracyjnych zajęciach, oprócz zakontraktowanych wcześniej Weroniki Gajdy, Eweliny Jackowskiej i Julii Tyszkiewicz, pojawiły się także młode z zawodniczki grające w drugoligowym MKS-ie Polkowice, które pomogą Pomarańczowym w okresie przygotowawczym.

Zupełnie nową twarzą w drużynie na poniedziałkowym treningu była Monika Naczk. 24-letnia rozgrywająca, która w poprzednim sezonie występowała w Ślęzie Wrocław i Sunreef Yachts Politechnice Gdańskiej, związała się z CCC krótkoterminową umową na czas okresu przygotowawczego, z możliwością przedłużenia na cały sezon.

Zagraniczne nabytki CCC pojawią się w Polkowicach w kolejnych tygodniach. Jak co roku, najpóźniej do drużyny dołączą Amerykanki.

We wrześniu CCC ma w planach serię meczów sparingowych (m.in. ze Ślęzą Wrocław i Żabinami Brno) oraz udział w turnieju Wrocławska Iglica.

Rozgrywki Energa Basket Ligi Kobiet wystartują w pierwszy weekend października. Pierwszym rywalem CCC będzie Widzew Łódź.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama