Stand-up na spontanie ODWOŁANE!

Radio Wrocław, d | Utworzono: 2019-09-12 13:19 | Zmodyfikowano: 2019-09-12 13:20
A|A|A

(fot. mat. prasowe)

Stand-up na spontanie
18.11.2019 godz. 19:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław

Tym razem Stand-up nie dla każdego...

Wstajesz rani i nic Ci się nie chce . Weź pigułkę czystej energii i szaleństwa. Zastrzyk NA SPONTANIE pobudzi Cie do życia i poprowadzi w nieznane. Super zabawa i doświadczenie.

Zapraszają: Ewa Błachnio, Agnieszka Litwin, Michał Wójcik, Bartosz gajda oraz gospodarz sceny Przemysław Sasza Żejmo.

Ewka Błachnio
czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana Limem, ale przypudrowała oko... i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić... i to nie tylko swojego Harleya. Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą, ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na żywo). Na falach RMF FM współtworzyła cotygodniową audycję satyryczną „Poliż temat", w TVP2 była częścią obsady cyklicznego programu improwizowanego „I kto to mówi?".Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian.... Tak. To było spore drzewko!

Agnieszka Litwin
zwana Marylką. 25 lat spełnia się na scenie kabaretowej.

Kolorowa, kreatywna, z dystansem do siebie i życia. Nie żałuje niczego, bo to ją ukształtowało. Nie boi się wyzwań, wciąż się uczy i szuka inspiracji. Ma apetyt na życie i szuka nowych smaków. Żeby posmakować, trzeba spróbować. Czas na przygodę ze stand-upem. Zobaczcie, jak to ugryzła.

Bartosz Gajda
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na codzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Przemysław Sasza Żejmo
Wzrost 178 cm. Rozmiar buta 42,5. Lewa stopa 43. Dwuręczny backhand. Specjalizacja: zart żeński ( później dochodzi). Na razie tyle. Więcej, później . Zapraszam.

Michał Wójcik
Filar kabaretu ANI MRU MRU

Bilety:
biletyna.pl
https://biletyna.pl/event/view/id/115628

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama