Muzyczna Żonglerka w RWK: Hubert Kostkiewicz, Radek "Bond" Bednarz, Michał Chlebosz [relacja wideo]

Urszula Andruszko, Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2019-09-24 15:24 | Zmodyfikowano: 2019-09-24 15:38
A|A|A

http://www.radiowroclawkultura.pl/

Japońskie trio Kukangendai plus wrocławianin Hubert Kostkiewicz zaprezentują się na wspólnym koncercie w najbliższą środę (25 września) w ramach Avant Art Festivalu. O spotkaniu i współpracy z japońskimi eksperymentatorami Hubert Kostkiewicz opowiadał w popołudniowej "Muzycznej żonglerce" w Radio
Wrocław Kultura.

W czwartek w księgarni Tajne Komplety koncertu duetu 11 (Marcin Pryt i Paweł Cieślak). Na koncert współorganizowany z księgarnią zapraszał Hubert.

4 października startuje kolejna edycja Eklektik Session. W ramach festiwalu, w kilku miejscach Wrocławia, zaprezentują się artyści z Turcji, Japonii, Izraela, Norwegii i Wielkiej Brytanii. O wydarzeniu, któremu towarzyszy hasło "Home and Identity", opowiadał na antenie Radia Wrocław Kultura pomysłodawca cyklu Radek Bond Bednarz.

Organizacja 27 koncertów w ciągu 31 dni - takie październikowe plany ma wrocławski klub D.K. Luksus - miejsce dedykowane ostrzejszym odmianom rocka, eksperymentom, ambitnej elektronice i hip hopowi. Organizator wydarzeń, Michał Chlebosz, odwiedził poniedziałkową "Muzyczną żonglerkę' w Radio Wrocław Kultura, by przybliżyć listę artystów, którzy zagrają we Wrocławiu w najbliższych tygodniach. 

Michał opowiadał również o festiwalu Wild Bread Booking, który jest jego autorskim pomysłem.

Muzyczna żonglerka to audycja poświęcona muzyce alternatywnej, niszowej. Rozmawiamy z muzykami z Wrocławia i okolic, z organizatorami koncertów i festiwali. Poniedziałki w Radio Wrocław Kultura od 16:00. Audycję prowadzą Andrzej Jóźwik i Ula Andruszko.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama