Wrocław: Protestowali przeciwko zakazowi edukacji seksualnej

Malwina Gadawa, GN | Utworzono: 2019-10-16 19:47 | Zmodyfikowano: 2019-10-16 19:51
A|A|A

fot. Andrzej Owczarek

Część polityków uważa, że zapisy mogą spowodować, że za edukowanie młodzieży na temat seksualności czy antykoncepcji będzie można trafić do więzienia nawet na pięć lat:

Fundacji Pro-Prawo do Życia, przez zapisy ustawy chce "zapewnić prawną ochronę dzieci i młodzieży przed deprawacją seksualną i demoralizacją".


 

REKLAMA
Zdjęcia

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~rodzic
2019-10-18 07:54:50
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: -1
LGBT nie ma prawa mieszać się do edukacji moich dzieci!
~Andrzej
2019-10-17 15:44:18
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
Mogą kwikać,skakać i tak nic nie zmienią tęczowe matoły
~wowka54 r.
2019-10-17 14:03:23
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: 16
Najlepszym edukatorem seksualnym jest pan w czarnym szlafroku! On zajmie się zajęciami praktycznymi jak nikt! Do tych co im babcie na zdjęciu przeszkadzają - a co dzieci mają protestować?! A faceci , zwłaszcza w czerni choć nie tylko, wypowiadający się w temacie aborcji wam nie wadzą?
~Sutryk ma kota
2019-10-17 08:31:57
z adresu IP: (37.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ilu znajdziesz polityków? Ja znalazłem p. Tracz na fotce z Chroń Świadomość.
~Piotr
2019-10-17 06:59:20
z adresu IP: (77.253.xxx.xxx)
Ocena: -15
Jak widać na powyższych zdjęciach młodzieżą łatwo jest manipulować. A starsze panie dorabiają sobie do emerytur?
~tutejszy
2019-10-17 00:41:36
z adresu IP: (185.119.xxx.xxx)
Ocena: -12
jeśli uda im sie zablokować tę ustawę zakazująca promocji i pochwały pedofilii tak moga wyglądać finansowani za pieniądze sorosa samozwańczy sexedukataorzy waszych dzieci
~Sexafera?
2019-10-17 00:09:34
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -14
Przepraszam, co te starsze babcie tam robią? Ile im płacą za manifestowanie? A nie lepiej wnuczkowi mleko ugotować i o prawdziwej miłości opowiedzieć? Niech się pukną w głowę, od wieków ludzie potrafią się fizycznie kochać, nawet jak szkół nie kończyli. A teraz świat ma się zwalić, bo wnuczek o lbgt+ nie posłucha. Boże, co za bezrozumni ludzie. Skali głupoty brakuje, to takie 100 w skali od 1 do 10.
~Wrocław
2019-10-16 23:13:16
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Ich motto to antyPiS nic innego! nazwałeś ich "głabami" ja bym użył ostrzejszego słowa wulgarnego na "poje...... " ale przy takim "dnie intelektualnym" każde nawet gorsze określenie będzie za łagodne Zresztą spojrzmy kto tam przyszedł pani Tracz z KO,która kilkadziesiąt dni przed wyborami apelowała o wyciszenie emocji i wspolprace mineło 3 dni od wyborow dostała się do sejmu i tak według niej wygląda to wyciszenie..
~Wrocław
2019-10-16 23:01:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
To jest "Cyrk obwoźny" jak to mówił kiedyś minister Brudziński oni tam stoją a jak zapytasz w jakiej sprawie protestują to nie mają pojęcia
~Myślący
2019-10-16 21:52:29
z adresu IP: (83.238.xxx.xxx)
Ocena: -11
Co za "głąby" - projekt ustawy jest o ochronie dzieci przed deprawacją seksualną i demoralizacją. A tam pełno dorosłych z tęczowymi flagami. Czy oni mają jakieś stare kompleksy? A tytuł też jest napisany przez wysokiej jakości "intelektualistę".