CCC gra o brąz. Po dwóch meczach remis

| Utworzono: 2009-04-19 15:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Piątkowe spotkanie w Polkowicach zaczęło się bardzo dobrze. Po dziesięciu minutach CCC prowadziło dzięki dobrej i skutecznej grze. Niestety w drugiej i trzeciej kwarcie „Pomarańczowe” zagrały beznadziejne. W sumie zdobyły tylko 12 punktów i to przesądziło o ich porażce. Ta, mimo momentami katastrofalnej gry, nie była jednak wysoka, bo spotkanie zakończyło wynikiem 59:54 dla Wisły.

Drugi mecze miał już zupełnie inny przebieg. Polkowiczanki od początku narzuciły swój styl gry i szybko osiągnęły niemal dziesięciopunktową przewagę. Dzięki temu przez pełne 40 minut kontrolowały wynik i spokojnie wygrały 72:60.

W rywalizacji o brąz jest więc remis. Ale w lepszej sytuacji jest Wisła, bo kolejne dwa mecze rozegrane będą w Krakowie. Jeśli CCC zagra tak dobrze jak w drugim meczu, to jest w stanie przynajmniej raz wygrać, a wtedy decydujące spotkanie Polkowiczanki zagrają u siebie.

Mecz nr 1. CCC Polkowice - Wisła Can Pack Kraków 54:59 (22:15, 4:11, 8:15, 20:18)

CCC: Daria Mieloszyńska 21, Amisha Carter 9, Agata Gajda 6, Jillian Robbins 6, Justyna Jeziorna 4, Anna Pietrzak 4, Paulina Rozwadowska 2, Marta Gajewska 2, Elżbieta Paździerska 0, Natalia Małaszewska 0, Katarzyna Bednarczyk 0.

Wisła: Marta Fernandez 13, Agnieszka Pałka 12, Dominique Canty 10, Ewelina Kobryn 7, Dorota Gburczyk 6,Slobodanka Maksimowic 5, Candice Dupre 4, Jelena Skerovic 2.

CCC: Amisha Carter 20, Agata Gajda 17, Jillian Robbins 12, Daria Mieleszyńska 12, Justyna Jeziorna 9, Marta Gajewska 2, Natalia Małaszewska 0, Anna Pietrzak 0

Wisła Can Pack: Dominique Canty 15, Slobodanka Maksimović 15, Marta Fernandez 14, Jelena Skerovic 6, Ewelina Kobryn 4, Dorota Gburczyk 4, Agnieszka Pałka 2, Candice Dupree 0
Stan rywalizacji do trzech zwycięstw: 1:1