Wrocławscy radni z klubu PiS podsumowali rok prezydentury Jacka Sutryka

Joanna Jaros, mk, d | Utworzono: 2019-11-13 14:34 | Zmodyfikowano: 2019-11-13 14:36
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

- Zarzutów jest sporo, między innymi podwyżki w przedszkolach, brak remontów torowisk i walka z kierowcami — chodzi o tak zwane bus pasy, które pojawiły się m.in. na ul. Grabiszyńskiej - wylicza Michał Kurczewski:

Zarzut dotyczący słuszności bus pasów nie jest nowy. Prezydent Sutryk odnosił się do niego na naszej antenie w Rozmowie Dnia 30 października:

Na liście uwag znalazło się także nieuwzględnienie argumentów rodziców dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~KONRAD
2019-11-14 20:48:35
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 4
@Wrocławianin ukrywający się pod nickiem doKonrada:Prosiłbym Szanownego Pana o podanie źródeł swoich wyliczeń.
~grab
2019-11-14 16:42:22
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: 14
Budżet Wrocławia zrujnowały pożyczki zaciągane przez Dutkiewicza. Obecnie Prezydent Sutryk postępuje wbrew interesom mieszkańców Wrocławia ładując co raz jakieś pieniądze w stadion lub w klub piłkarski Śląsk Wrocław.
~ddd
2019-11-14 09:43:03
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 9
Za Pawłem z innego wątku: Paweł 59 min. temu z adresu IP: (81.190.xxx.xxx) Ocena: 0 Lista priorytetów prezydenta Jacka Sutryka: 1) Codzienna fotka na instagramowym koncie (obowiązkowo z podpisem zaczynającym się od "Kochani!"), 2) Kot Wrocek i dodanie każdego dnia jego nowej uroczej fotografii na instagramowym koncie futrzaka, 3) buspasy 4) ścieżki rowerowe 5) Stadion Miejski 6) dotacje dla piłkarskiego WKS-u 7) zapewnienie swemu otoczeniu godnych miejsc w zarządach miejskich spółek ............................... 2789) pochylenie się nad sprawami mieszkańców Maślic, np. stowrzenie alternatywnego dojazdu na osiedle. Najważniejsze jest właściwe ułożenie priorytetów!
~doKonrada
2019-11-14 07:14:57
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 1
Budżet miasta Wrocławia to kwota rzędu 4,5 miliarda złotych. Wydatki na stadion faktyczne i ukryte szacowano na kilkadziesiąt milionów zł. Wydatki na kopaczy faktyczne i ukryte szacowano na kilkadziesiąt milionów zł. 0,2 % z 4,5 miliarda złotych to kwota rzędu 9 milionów zł. Zaniżyłeś koszty ponoszone przez wrocławian na stadion i kopaczy o rząd wielkości.
~KONRAD
2019-11-13 20:09:03
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: -4
@Wrocławianin:mogę polecić Szanownemu Panu dobrych specjalistów z dziedziny leczenia obsesji bo wszędzie widzi Pan tylko Stadion i Klub .Koszty Stadionu i WKS to jest jakieś 0,2 % rocznego budżetu Miasta.Faktycznie bardzo to wpłynie na zaspokojenie żywotnych potrzeb mieszkańców Wrocławia(-:
~wrocławianin
2019-11-13 18:40:22
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 13
Mój główny zarzut do $utryka to to, że podobnie jak Dutkiewicz marnuje pieniądze z miejskiej kasy na bzdety. Bez pozbycia się kosztów utrzymania stadionu i kopaczy nie będzie pieniędzy na zaspokojenie żywotnych potrzeb mieszkańców Wrocławia.
~Paweł
2019-11-13 15:05:43
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -3
A może rozliczą najpierw swojego partyjnego kolegę, eks-wojewodę Dolnego Śląska Pawła Hreniaka, który poszedł w posły? Zawsze najłatwiej wytykać cudze grzechy, nie własne...
~WPM
2019-11-13 15:00:07
z adresu IP: (195.182.xxx.xxx)
Ocena: -5
"Jest wiele elementów, które świadczą o tym, że miasto chce skłonić kierowców, żeby zostawili ten samochód..." Radny w wolnej chwili powinien sięgnąć po uchwaloną przez Radę Miejską w 2013 r. Wrocławską Politykę Mobilności. Celem Wrocławia jest zmniejszenie udziału podróży samochodowych z 42% do 35% (czyli o jedną szóstą). Jest tam wprost mowa o tworzeniu wydzielonych tras komunikacji miejskiej, czy rozwoju strefy płatnego parkowania, a także wielu innych "elementach". To, że wreszcie zaczęto realizować przyjęte wiele lat temu programy to nie zarzut, lecz pochwała.
~Straszne!
2019-11-13 14:58:39
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -5
Slusznie,prezydent powiedział,że bedzie nekał kierowcow i tak robi likwidujac parkingi o torowiskach juz nie wspomne codzienne wykolejenia kilku tramwajow.Miasto gonie w szczurach i brudzie.Jest gorzej niz sie wydaje