Seria groźnych kolizji na A4 niedaleko Wrocławia [AKTUALIZACJA]

lm, el | Utworzono: 2019-11-24 13:05 | Zmodyfikowano: 2019-11-24 13:08
A|A|A

MK

Najpierw, tuż za węzłem Pietrzykowice, zderzyły się ciężarówka i auto osobowe. Tuż za tą kolizją, na 144. km, doszło do stłuczki z udziałem trzech aut osobowych - jedno z nich stanęło w płomieniach. Droga w kierunku Wrocławia była zablokowana. Zakończyły się również utrudnienia dla kierowców na S3 z Legnicy do Lubina - między węzłami Lubin Zachód i Lubin Północ, na 272. kilometrze tej trasy dachowało auto osobowe - droga była zwężona.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~nazachodzie
2019-12-08 20:58:51
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 0
W UK na autostradach są odcinkowe pomiary prędkości, dopuszczalna prędkość to 70mph(112km/h), mimo że autostrada ma 3 pasy i pasy awaryjne po obu stronach jezdni w obu kierunkach. Efekt jest taki, że w kraju który ma 20 mln mieszkańców więcej niż Polska, wypadków śmiertelnych jest o 50% mniej, pomimo że jeździ tam pełno ludzi z europy i azji, na drogach jest bardzo bezpiecznie. Drugi i ważniejszy powód to mentalność. Ludzie na zachodzie są dla siebie uprzejmi na drodze, w Polsce mam wrażenie, że jadę w krainie czubków i zakompleksionych biedaków pokazujących na co stać ich 20 letnie audi i bmw które ledwo przechodzą przegląd. Brawo my.
~500minus
2019-12-08 20:49:48
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 0
Kiedy w końcu za spowodowanie wypadku będą adekwatne kary? Nie 500zł tyko np 50tyś. Pieniądze niech idą do Policji na sprzęt i ludzi do łapania bandytów drogowych i tych co nie potrafią jeździć.
~groźna obwodnica Lubina
2019-11-25 07:16:56
z adresu IP: (178.183.xxx.xxx)
Ocena: 0
na s3 pod Lubinem jest jakaś ferelna droga. Sam jechałem bokiem autem to źle wspominam..
~majakowski
2019-11-25 05:53:26
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Bez wywalenia na tory tranzytu TIRów od granicy do granicy nie ma co nawet siadać do planowania rozbudowy. Dodanie pasów poskutkuje pojawieniem się kolejnych TIRów. Ale najpierw powinna pojawić się policja autostradowa - żaden TIR nie przestrzega zakazu wyprzedzania - ukrócić to mandatami. Potem pora na szybkich, głupich i wściekłych, zwłaszcza tych w busach z rejestracjami OP... co to wożą ludzi do pracy - w 3 godziny z Opola do Essen....
~Michał
2019-11-24 13:54:22
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Stoimy w tym korku ile to jeszcze może potrwać?ranni zabrani? Sprzątają tam?
~Paweł
2019-11-24 13:47:50
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 3
Zwyczajny dzień na A4. O czym się tu rozpisywać? Kto może, niech omija tą drogę zwaną szumnie autostradą.
~Mat
2019-11-24 13:37:09
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Jest ktoś bliżej zdarzenia? Coś się tam dzieje?
~Ika
2019-11-24 13:35:09
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Droga nie jest zwężona ale całkowicie zablokowana miedzy Kątami Wroc. A Pietrzykowicami od mniej więcej 45 min.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.