Plaga złodziei samochodów na południu Wrocławia

Maciej Sas, BT | Utworzono: 2019-12-04 06:31 | Zmodyfikowano: 2019-12-04 06:36
A|A|A

(fot. Andrzej Owczarek)

W krótkim czasie na tym osiedlu zginęło przynajmniej 5 takich samochodów. Jednym z pechowców, których to spotkało, był Łukasz Swinarski. Jak mówi, złodzieje musieli go uważnie obserwować, jego samochód ukradli w krótkim czasie. I to z podziemnego, bezpiecznego jak sądził garażu:

Starszy sierżant Dariusz Rajski z zespołu prasowego wrocławskiej policji mówi, że garaże pod domami często ułatwiają złodziejom "pracę":

Wrocławska policja przyznaje, że ostatnio dostała kilka podobnych zgłoszeń z południa Krzyków. Policjanci radzą, by alarmować ich, gdy zauważymy obcych ludzi, którzy dziwnie zachowują się w podziemnych garażach lub je obserwują.

Posłuchaj całego materiału:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~adasko23
2019-12-06 09:47:47
z adresu IP: (193.239.xxx.xxx)
Ocena: -1
Garaże podziemne nie są wcale takie bezpieczne- nie ma osób postronnych więc złodzieje bez problemu kradną, często znikają koła z aut w garażach podziemnych niż ze stojących na ulicach. Dorobić klucz do bramy garażowej żaden problem, obstawiasz wyjścia klatki i taka kradzież z garażu dla złodzieja jest bezpieczniejsza. Natomiast na ulicy masz duży obszar do zabezpieczenia. Najgorzej trafić na takiego złodzieja w nocy w takim garażu bo nie wiadomo co takim odbije.
~w.k
2019-12-05 18:11:06
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
ZAPEWNE CI ZZZZZA BUGA....bo kto inny..hm?
~Spryciarze
2019-12-05 08:32:14
z adresu IP: (91.102.xxx.xxx)
Ocena: -2
Pewnie mają jeden full-legal zestaw dokumentów na Audi w tym wieku, na który już przejechało wschodnią granicę kilkanaście różnych wozów ;)
~Zibix
2019-12-04 13:14:18
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
To się nazywa kooperacja
~DW!
2019-12-04 13:13:10
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Po co to pieprzenie głupot kradną bo wiedzą że milicja jest nieudolna hahaha poza tym do takiego garażu dostać się to żadna sztuka i większość o tym wie, czas zdać sobie sprawę że ten kraj to fikcja a wy jesteście zwykłymi niewolnikami dlatego wy jesteście dla nich a nie oni dla was????
~Zorro
2019-12-04 11:56:54
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: 3
Za dużo ukraińców
~charoszy malczik
2019-12-04 10:32:18
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: -1
łot gieroje.... :)
~Paweł
2019-12-04 08:09:16
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kiedyś my kradliśmy Niemcom, teraz nam kradnie kto inny. Nie zmienił się tylko kierunek transferu - wschód. To się nazywa "nieubłagana logika historii".
~Afasegada
2019-12-04 07:36:54
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Pewnie jadą na wschód.... Pewnie „mniejszość” się odwdzięcza za załatwienie ruchu bezwizowego....
~Andrzej
2019-12-04 07:33:15
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 5
A ostatnio też wybijają szyby z bliżej nieokreślonych powodów. Mnie ta historia kosztowała 300 zł, koleżankę 800.
~Tomasz
2019-12-04 07:21:41
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 9
Nasi towarzysze za wschodu szukają części zapasowych do swoich aut?