Co, gdzie, kiedy? KALENDARZ BIEGOWY (9.12-15.12)

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2019-12-08 14:50 | Zmodyfikowano: 2019-12-08 14:50
A|A|A

Kropelka Run - Górski Bieg Zimowy to impreza, która 14 grudnia odbędzie się w Górzyńcu k.Piechowic. Do pokonania 10 kilometrów po leśnych ścieżkach. Po biegu na uczestników czeka wspólna biesiada przy ognisku u podnóża Wodospadu Kropelka. Start o godz. 11.00 przy ul. Izerskiej w okolicach szlabanu. Na liście startowej jest już komplet uczestników.

W sobotę 14.12 do wspólnego biegania zaprasza także Polanica-Zdrój. Tego dnia odbędzie się tam Polanicka Piekielna Mila. To bieg na nieco ponad 1600 metrów o charakterze alpejskim. Trasa prowadzi głównie ścieżkami leśnymi, a uczestnicy startują indywidualnie w 20-sekundowych odstępach. Start o godz. 10.30 przy torze saneczkowym Góralka, meta na szczycie Piekielnej Góry. Udział w zawodach jest bezpłatny. Impreza zakończy się wspólnym ogniskiem.

W niedzielę 15 grudnia będzie można również pobiegać w pobliżu Legnicy. W Kwiatkowicach rozegrany zostanie czwarty etap Grand Prix Zagłębia Miedziowego. To cykl biegów przełajowych, który potrwa do marca przyszłego roku. Do pokonania stały dystans 6 kilometrów. Zapisy na cały cykl albo na pojedynczą imprezę - drogą internetową lub na miejscu zawodów. Start o godz. 11.00 z boiska Krokusa Kwiatkowice.SPONSOR MAGAZYNU BIEGOWEGO W RADIU WROCŁAW:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama