Zakochaj się w bieganiu! Bieg Walentynkowy Radia Wrocław za nami [ZDJĘCIA]

, RW, jk, km | Utworzono: 2020-02-16 10:21 | Zmodyfikowano: 2020-02-16 09:25

Oprócz klasycznych kategorii można było pobiec w walentynkowej parze. Warunkiem zaliczenia biegu „w duecie" było dotarcie do mety z nieprzerwaną tasiemką.

Każda para, której udało się ukończyć bieg razem, na mecie otrzymała dodatkową niespodziankę ufundowaną przez sponsora biegu. Najszybsi wśród duetów byli Katarzyna Kochman i Filip Gomułkiewicz.

W klasyfikacji generalnej mężczyzn najszybszy był Tomasz Kmita.

Dla zawodnika z Jastrzębia Zdroju, który był drugi przed rokiem, było to trzecie z rzędu podium w radiowych zawodach:

Wśród pań najszybciej niespełna 4-kilometrową trasę, podobnie jak rok temu, pokonała Danuta Piskorowska.

Pełne wyniki biegu TUTAJ

Dodatkową atrakcją był konkurs na najciekawsze, najbardziej zaskakujące przebranie walentynkowe.  Autorzy najlepszych kreacji zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Wśród nagrodzonych byli m.in. Monika Jopek i Arek Lobka, którzy dystans pokonali w stroju ślubnym: