Marcin Wyrostek zagrał w Sali Koncertowej Radia Wrocław

RW, jk | Utworzono: 2019-12-16 10:32 | Zmodyfikowano: 2020-02-16 21:54
Marcin Wyrostek zagrał w Sali Koncertowej Radia Wrocław - .
.

Projekt Tango Corazon Marcina Wyrostka powstał w wyniku fascynacji muzyką argentyńską i latyno-amerykańską, która zainspirowała Artystów do tworzenia tang we własnych aranżacjach: jazzowych, klasycznych, musicalowych i klubowych. Repertuar zespołu oparty jest na tangach Astora Piazzolli i Richarda Galliano, a także autorskich kompozycjach Marcina Wyrostka.

Dzisiejszy występ Marcina Wyrostka zakończył koncertowy weekend w Radio Wrocław, w trakcie którego w naszej sali wystąpiła i też Maryla Rodowicz i zespól Lemon. Wyrostek zagrał razem z zespołem Corazon i podbił serca zgromadzonej publiczności:

Debiutancka płyta zespołu - "Magia del Tango", pokryła się ZŁOTEM już w pierwszym miesiącu sprzedaży, aby finalnie osiągnąć status POTRÓJNEJ PLATYNY! Album został także nagrodzony na Festivalu Sopot Top Trendy 2010. Żywiołowe reakcje publiczności zainspirowały nas do wydania płyty - "Live", która jeszcze przed wprowadzeniem do oficjalnej dystrybucji osiągnęła status złotej płyty. W Tango Corazon występują muzycy z projektu Coloriage co dodatkowo nadaje występom charakter ethno-folkowy.

Przed nami kolejne wydarzenia w Sali Koncertowej Radia Wrocław - w marcu będziemy gości m.in. Darię Zawiałow, Raz Dwa Trzy i grupę Voo Voo

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.