Kolejne zatrzymanie w Bogatyni

Piotr Słowiński, jk | Utworzono: 2019-12-18 10:13 | Zmodyfikowano: 2019-12-18 11:00
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Rzeczniczka CBŚP Iwona Jurkiewicz poinformowała, że w Bogatyni zostały zatrzymane 4 osoby, jednak dla dobra postępowania odmówiła podania jakichkolwiek informacji. Wiadomo tylko, że zatrzymania zostały zrealizowane na zlecenie dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji we Wrocławiu.

Jeden z zatrzymanych, Tomasz T. dostał się do rady miasta z "Komitetu Wyborczego Wyborców Andrzeja Grzmielewicza". Jako pracownik wodociągów współpracował z Andrzejem G. zatrzymanym i aresztowanym wraz z kilkoma innymi osobami na początku roku byłym burmistrzem miasta, który usłyszał zarzuty m.in. nielegalnego przyjmowania śmieci, niegospodarności, przekroczenia uprawnień fałszowania dokumentacji i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Najprawdopodobniej obecne zatrzymania mają związek z tamtą sprawą.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gięcia
2019-12-20 13:09:21
z adresu IP: (94.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Pfff Itd... to nigdy końca nie będzie. ..
~agablah
2019-12-19 21:13:16
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Te mafie przemytnikow i gry hazardowe oraz mordercy na zlecenie za działkę to kiedy złapią. Tam ciągle działa z porajowa sieniawka pełna złodzieji, że market dominuje kierownik we współpracy z mafią fiołek inni dxipem i typek chudy mirek i jego ruda a na kolejowej to już połowę miasta co tytoniem i narkotykami handluje ma za narkotyki od cpunow teraz wynajmuje firmom
~pracownicy
2019-12-19 21:07:30
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
A co z firmami we Wrocławiu które tworzą wyzysk i starszy ludzi wywwlenien z pracy jeżeli będą się buntowac mimo najniższym zarobkom 1600 zł na rękę? Mafie są wszędzie i to wykształceni ludzie. NFZ upadnie bo w szpitalach siedzi pani zielona g i zatrudnia niby firma z Wlocławia. Wygrywają zawsze co roku przetargi i otrzymują 33 miliony a pracowników prawie nie ma a tych co mają za najniższą krajową gonią do roboty, że strach pomyśleć i straszeni są bez prawa głosu, ale NFZ tego nie widzi. Podatki też są niskie bo dochody niskie. Cyrk w urzędach wszędzie doprowadzi do upadku państwa bo się pozwala na wyciąganie pieniędzy umowami bez pokrycia śmieciowe. Przestępcy powinni mieć zabrane prawo do głosowania oraz majątek. To poważne przestępstwa a brzmią jakby coś drobnego zrobili. Miliony kradną a państwo sądy nazywają nadużyciem... Szok i skandal...
~Aga .
2019-12-19 20:00:22
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 1
Dosyć sprawnie ! Jak tak dalej pójdzie to lekko wyludni nam się Bogatynia .
~Życzliwy
2019-12-19 17:38:55
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Weźcie się za Bożene Fularz
~Bogatynia
2019-12-19 14:53:10
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 3
A co z Bojkowska, która była przewodniczącą rady miasta za rządów Grzmielewicza, i nic rzekomo nie wiedziała o przestepczej działalności ?
~Piotrek od Sudafetu
2019-12-19 13:25:28
z adresu IP: (95.90.xxx.xxx)
Ocena: 11
Tomuś znając życie sprzeda wszystkich podobnie jak Grzmielewicz i Piestrzyński. Ten ostatni musiał zostać przeniesiony z Wrocławia do Świdnicy bo chcieli go na Cwelownie wrzucić. Piestrzyna razem z Lachonem Mołdawskim siedzi we Wrocławiu i dupą trzęsie. Taka to Ośmiornica ;) Walić z ucha bo do niczego się nie nadają
~Bogatynianin
2019-12-19 08:01:58
z adresu IP: (178.219.xxx.xxx)
Ocena: 4
Chyba CBŚ następnym razem podjedzie autobusem przegubowym żeby tą chołote zmieścić
~Edek
2019-12-18 19:32:15
z adresu IP: (178.36.xxx.xxx)
Ocena: 4
Diego ciebie z Bogatyni wywalić bo chyba z głową masz coś nie tak.
~Diego
2019-12-18 18:41:23
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -1
Nareszcie jeszcze tylko paru i obecnego burmistrza z swoja ekipa wywalic oraz nie dopuścić zeby nowym został Oliasz.
~King of the Markocice
2019-12-18 17:48:17
z adresu IP: (192.38.xxx.xxx)
Ocena: 15
Powinni basen na areszt przerobić...
~Kaska
2019-12-18 16:23:02
z adresu IP: (92.3.xxx.xxx)
Ocena: 18
Ludzie sa tak zachłanni ze az starch tylko krasc zeby sami mieli najlepiej i najwiecej. Wstyd wstyd wstyd. Pozamykac wszytskich na dlugie lata pozbierac caly dobytek i tyle. Pasozyty
~Maracuja
2019-12-18 15:38:27
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Przed swietami i po świetach jestem zawsze uśmiechnięta.
~Smiechy
2019-12-18 15:30:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Co raz Bliżej Świeta :D
~Licznikowy
2019-12-18 15:13:53
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przecież T. w wodociągach robi, nie w śmieciach, to jaki to związek ????????