Ratownicy górscy załamują ręce. Turyści kompletnie nieprzygotowani do wypraw w Karkonosze

Piotr Słowiński, mk | Utworzono: 2020-01-10 07:35 | Zmodyfikowano: 2020-01-10 07:37
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

Naczelnik Sławomir Czubak mówi dość. Turyści powinni odpowiadać za to, co robią:

Karkonoski GOPR miał prawie 600 wyjazdów w 2019 roku. Każdego roku ma ich więcej. Ratownicy z Karkonoszy obsłużyli prawie 40 procent wszystkich górskich wypadków, do jakich doszło w Polsce poza Tatrami. Wielu można by uniknąć:

Czekamy na Wasze telefony po godz. 16:00.
tel:+48713399060

Ratownicy postulują, by akcje turystyczne spowodowane przez lekceważących zasady bezpieczeństwa wędrowców wiązały się z finansowymi konsekwencjami. Jak podkreśla naczelnik Czubak, być może przez kieszeń da się dotrzeć do świadomości turystów.

Kolejne akcje uświadamiające zagrożenia i przepisy w górach GOPR planuje wspólnie z Karkonoskim Parkiem Narodowym. Jak dotąd nie przyniosły one jednak zadowalających efektów.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Hrabia Kłodzki
2020-01-27 01:29:36
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:22:07
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Stanisław
2020-01-27 01:21:45
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~góral
2020-01-27 01:21:24
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 9
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Arek
2020-01-27 01:20:58
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~ceprom stop!
2020-01-27 01:20:37
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Panicz
2020-01-27 01:18:41
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę zgodzić się jednak z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-27 01:18:18
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-27 01:17:53
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:17:33
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-27 01:17:12
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:16:49
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:16:30
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-27 01:15:55
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:15:32
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:15:13
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:14:51
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-27 01:14:30
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:14:03
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~marta
2020-01-27 01:13:44
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-27 01:13:26
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-27 01:13:03
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~wieśniak z Wsiocławia
2020-01-27 01:12:39
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-27 01:12:15
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-27 01:11:47
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-27 01:11:25
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA!
2020-01-27 01:10:57
z adresu IP: (91.239.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Esperal dla górali
2020-01-26 23:47:07
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Wielu słabiutko zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Ratownicy przepraszają
2020-01-26 23:44:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
My zwykli ratownicy też bardzo mocno przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~UWAGA UWAGA
2020-01-26 23:43:45
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
~UWAGA UWAGA 2020-01-16 11:46:37 z adresu IP: (89.64.xxx.xxx) UWAGA NA kompletnego DEBILA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Bożena
2020-01-26 23:42:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Muszę zgodzić się jednak z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-19 13:41:49
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-19 13:41:25
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:41:05
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-19 13:40:40
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:40:14
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:39:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-19 13:39:26
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:38:36
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:36:56
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:36:11
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-19 13:35:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:35:38
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~marta
2020-01-19 13:35:21
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 14
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:35:03
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-19 13:34:42
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 13:34:08
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-19 13:33:53
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~marta
2020-01-19 13:33:37
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 13
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 13:33:23
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 13:33:07
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 16
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Glatzer
2020-01-19 11:07:42
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -17
Zbyt proste chłopki roztropki powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~Bożena
2020-01-19 10:58:43
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co wypisuje wieśniactwo spod karkonoszy to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien robić to za co bierze kupę pieniędzy a nie chłopskie durne filozofowanie. Widać ,że większość "ratowników" w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~UWAGA lokalny DEKIEL
2020-01-19 10:54:14
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
UWAGA NA DEKLA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Ratownicy przepraszają
2020-01-19 10:52:42
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
My ratownicy też bardzo mocno przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~Mathias Wrocław
2020-01-19 10:51:03
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy tabuny okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~Turysta
2020-01-19 10:50:05
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem wioski w okolicach Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Chłopek "górol"
2020-01-19 10:48:29
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Arcyczcigodni Państwo Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 00:41:04
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 00:40:48
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-01-19 00:40:31
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Matheo Hibsh
2020-01-19 00:39:55
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 00:39:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-01-19 00:39:16
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~ratownik
2020-01-19 00:39:01
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~barany z Wsiocławia
2020-01-19 00:38:39
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~marta
2020-01-19 00:38:18
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Bożena
2020-01-19 00:37:59
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wieśniak z Wrocławia
2020-01-19 00:37:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Pró bowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Roztropek z gór
2020-01-18 22:54:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Czcigodni Państwo Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Turysta
2020-01-18 22:53:01
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wielmoznych Państwa Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem zapadłej wiochy spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-17 01:35:06
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło.
~Glatzer
2020-01-17 01:34:33
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Matheo Hibsh
2020-01-17 01:11:52
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:11:37
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~ratownik
2020-01-17 01:11:03
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:10:51
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:10:39
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Bożena
2020-01-17 01:10:24
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-17 01:10:08
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:09:56
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-17 01:09:30
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:09:16
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:09:00
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-17 01:08:41
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-17 01:08:12
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-17 01:07:56
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 12
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-17 01:07:31
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-17 01:07:13
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 13
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-17 01:05:04
z adresu IP: (217.20.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Turysta
2020-01-16 22:54:15
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem zapadłej wiochy spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Mathias Wrocław
2020-01-16 22:52:27
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIEśNIAKI, proste chłopki roztropki powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~ćwierćintegenci ze wsi
2020-01-16 22:50:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -11
Czcigodni Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Bożena z MPSu
2020-01-16 22:47:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
Szanowni i Wielmożni Państwo Wrocławianie wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Glatzer
2020-01-16 22:46:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Muszę jednak zmienić zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~Ratownicy przepraszają
2020-01-16 22:45:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
My ratownicy też bardzo przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~Matheo Hibsh
2020-01-16 13:00:31
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Bożena
2020-01-16 12:58:39
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~barany z Wsiocławia
2020-01-16 12:57:09
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-16 12:55:34
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~UWAGA UWAGA
2020-01-16 12:52:52
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Panicz
2020-01-16 12:51:06
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~ratownik
2020-01-16 12:05:25
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -12
My ratownicy też przepraszamy Państwa Wrocławian za te głupoty ,które jeden z nas wygadywał. Wiadomo, że gdyby nie Wrocławianie nie mielibyśmy z czego żyć pewnie obgryzalibyśmy korę z drzew których jest tutaj pod dostatkiem. Ewentualnie zastępczo można tez żywic się korzonkami. Jednak dzięki turystom głownie ze wspaniałego miasta Wrocław i nas stać na godne życie i wreszcie dzięki Wam kora może pozostać na swoim miejscu czyli na drzewach. 30% wpływów z biletów sprawia ,że nasz marny los wreszcie się odmienił więc jeszcze raz dziękujemy Wam Wrocławianie.
~~Glatzer
2020-01-16 11:55:56
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Muszę jednak zmienic zdanie. My mieszkańcy zapyziałych i zabitych dechami wioseczek musimy znać swoje miejsce. Dlatego jeszcze raz przepraszam jaśnie Wielmożnych Państwa z Wrocławia za ten bezdennie kretyński hejt z mojej strony. To wspaniale ,że przybywacie nawet w tak badziewne pagórki (bo to nie są prawdziwe góry podobnie jak my nie jestesmy prawdziwymi góralami) jak nasze dziadowskie karkonosze. Możemy dzięki temu sporo zarobić pilnując Waszych wspaniałych samochodów. Też byśmy takie chcieli ale mieszkając w takiej dziurze naszym największym marzeniem życia jest passat w dizlu . Nie każdy ma takie cacko ale każdy chciałby mieć. Na glantzerze tzn tak nazywamy ,że jest w metaliku dlatego mam taki nick który już wyjaśniłem skąd się wziął bo to jest największy lans u nas na wiosce
~UWAGA UWAGA
2020-01-16 11:46:37
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
UWAGA NA DEBILA ZWYKŁEGO TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Glatzer
2020-01-15 23:25:08
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 23:23:45
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~ratownik
2020-01-15 23:22:53
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Panicz
2020-01-15 23:18:53
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 23:17:28
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 18:49:10
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
UWAGA NA DEBILA/TROLLA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Górale na kolanach
2020-01-15 18:47:49
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
Wrocławianie Jaśnie Państwo wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~marek
2020-01-15 17:49:45
z adresu IP: (217.20.xxx.xxx)
Ocena: 11
GOPR powinien przestać ratować idiotów z dużych miast (głównie z Wrocka, bo z tego miasta najwięcej ich sie pcha w góry w święta). Pozwolić działać ewolucji, ona już zrobi swoje. A miszczom kierownicy z DW wlepiać mandaty za samą próbę wjazdu do Karpacza. Niech na piechotę chodzą albo PKS-em jak nie potrafią kierować swoimi ruplami.
~najazd idiotów zWrocławia
2020-01-15 17:48:54
z adresu IP: (103.136.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Dolnoślązak
2020-01-15 17:47:05
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
Wieś Wsiocław wylęgła na wyjątkowo długie Święta w góry i od razu artykuł o ofermach nie umiejących się zachować w górach. Takie same ofermy na drogach w autach. Wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie dla wszystkich idiotów z Wsiocławia!
~Matheo Hibsh
2020-01-15 17:44:42
z adresu IP: (185.8.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 17:42:58
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 17:40:52
z adresu IP: (185.86.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Przepraszamy Wrocławian
2020-01-15 15:06:38
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wrocławianie wybaczcie. Mieszkamy w małej dziurze pod Karkonoszami i wiadomo, że Wam drodzy Wrocławianie zazdrościmy mieszkania w Waszym wspaniałym mieście. Jednak jakiś miejscowy dureń podszywa się pod nasze nicki zmieniając IP (program jest darmowy więc nawet największy idiota umie go obsłużyć). Chcielibyśmy jednak jako lokalna społeczność przeprosić za tego małego debilka wiadomo wszędzie może się trafić taka mameja u nas niestety jest takich więcej. Jak złapiemy tego małego smiecia z pewnościa porządnie wygarbujemy mu skórę!
~Dariusz
2020-01-15 14:58:45
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIESNIACZKI powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~Słabo rozgarnięty "g
2020-01-15 14:57:54
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem strasznej dziury pod Karkonoszami, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.......
~Damian
2020-01-15 12:45:24
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 9
GOPR powinien przestać ratować idiotów z dużych miast (głównie z Wrocka, bo z tego miasta najwięcej ich sie pcha w góry w święta). Pozwolić działać ewolucji, ona już zrobi swoje. A miszczom kierownicy z DW wlepiać mandaty za samą próbę wjazdu do Karpacza. Niech na piechotę chodzą albo PKS-em jak nie potrafią kierować swoimi ruplami.
~najazd idiotów zWrocławia
2020-01-15 12:44:11
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 10
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Dolnoślązak
2020-01-15 12:42:15
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Wieś Wsiocław wylęgła na wyjątkowo długie Święta w góry i od razu artykuł o ofermach nie umiejących się zachować w górach. Takie same ofermy na drogach w autach. Wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie dla wszystkich idiotów z Wsiocławia!
~Matheo Hibsh
2020-01-15 12:40:20
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 12:38:20
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 10
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 12:36:10
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 12
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Małgorzata
2020-01-15 09:08:15
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -14
WIESNIAKI powinny mieć w ogóle zakaz wstępu do miasta takiego jak Wrocław. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach niską kulturą jazdy to epatują chamstwem także poza samochodem. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się do miasta.
~GŁUPIE MY SOM TE GÓRALE
2020-01-15 09:05:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.......
~UWAGA UWAGA
2020-01-15 09:04:12
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE przez program do zmiany IP. TO JEDEN I TEN SAM WIEJSKI TROLL , KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE DUŻE MIASTO WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WIOCHMEN - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL I PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE PANOWIE MIELI RACJĘ ŚCIĄGAJĄC PAŃSZCZYZNĘ OD TYCH OSŁÓW.
~Małgorzata
2020-01-15 05:01:23
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wrocławianie powinni mieć w ogóle zakaz wstępu w góry. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach swoim brakiem umiejętności jazdy, to jeszcze to samo ryzyko powodują w górach, czego dowodzą opinie ratowników. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się w góry.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 04:56:39
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 11
Głupie toto te "miastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~barany z Wsiocławia
2020-01-15 04:56:26
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Głupie toto te "mastowe" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do twardzieli z gór tępe cioty jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że góralom pańszczyznę latami oddawac musieli.
~Paweł Kukurowski
2020-01-15 04:54:24
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 8
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~ratownik
2020-01-15 04:51:28
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Matheo Hibsh
2020-01-15 04:49:35
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 10
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Panicz
2020-01-15 04:46:22
z adresu IP: (185.56.xxx.xxx)
Ocena: 12
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~UWAGA!
2020-01-15 04:44:45
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 14
UWAGA NA DEBILA TŁUKĄCEGO KOMENTARZE Z IP 89.64.xxx.xxx. TO TROLL Z WROCŁAWIA, KTÓRY PODSZYWA SIĘ POD RÓŻNYCH UŻYTKOWNIKÓW, PISZE GŁUPOTY I WIDAĆ, ŻE GÓRY WIDZIAŁ TYLKO NA OBRAZKU. TYPOWY WROCŁAWIAK - ZERO ROZUMU, A PYSKATY JAK KARGUL W PAWLAK ZZA BUGA. UDOWADNIA TYLKO W TEN SPOSÓB WSZYSTKIM, ŻE RATOWNICY MIELI RACJĘ CO DO OCENY WROCŁAWIAKÓW W GÓRACH.
~Turysta
2020-01-15 01:32:35
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem spod Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Matheo Hibsh
2020-01-15 01:31:31
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~ ~barany te "górale&
2020-01-15 01:30:46
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -15
Głupie toto te "górale" hejtem tylko wali nic więcej nie umie. Proste jak cepy a we łbach ino wóde chlać. Do Państwa z Wrocławia proste chłopki jadaczkami trzepią ..zawistne toto małe głupie ale zrozumieć łatwo, zemsta taka ,że Państwu z Wrocławia pańszczyznę latami oddawac musieli.
~barany na szlakach
2020-01-14 22:28:16
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 11
zidiocenie społeczeństwa polskiego postępuje w najlepsze, zryjcie śmieci od niemca, pracujcie w korpo, wolny czas w szklanej galerii, tyle do życia wsiocławiaczki potrzebujecie. nie przyjeżdżajcie w góry z tego Wsiocławia bo tylko wstyd przynosicie sobie i innym. zostawcie góry tym co mają mózg, a nie siano.
~Bożena
2020-01-14 22:24:18
z adresu IP: (178.73.xxx.xxx)
Ocena: 10
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Matheo Hibsh
2020-01-14 22:19:27
z adresu IP: (179.43.xxx.xxx)
Ocena: 12
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło. To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry. Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Matheo Hibsh
2020-01-14 22:15:21
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Wielu słabiej zorientowanych się tu wypowiada, nie wiedzą, że to właśnie do Wrocławia od setek lat ściągały całe hordy okolicznych wieśniaków a nie odwrotnie, to nie marzeniem Wrocławian było zamieszkiwanie w dziurach gdzie diabeł mówi dobranoc a na noc zwija się asfalt. Nie da się ukryć ,że w szeregach Wrocławian znalazły się również zwykłe proste chłopki z różnych zapadłych wsi, często z gór ale nie są to rdzenni Wrocławianie tylko takie czarne owce . Warto też zauważyc , że pełnią oni we Wrocławiu głównie służalcze role..Ktoś musi u nas wynosić wszak śmieci i sprzątać apartamenty , rodowitych Wrocławian stać na służbę , skąd ją brać ? Właśnie te zapadłe wiochy ci górale to często źródło wprawdzie słabo wykwalifikowanej ale taniej siły roboczej -jedynie trzeba mocno pilnować z batem żeby nie mieli dostępu do alkoholu, wiadomo nie od dziś ,że kontakt "górali" z alkoholem nie może skończyć się dobrze. Tak więc "górali" nie ma co obrażać, zamiast obrażać lepiej leczyć zakładać koła AA , sponsorować inicjatywy typu "esperal dla każdego górala" itp
~ratownik
2020-01-14 17:13:31
z adresu IP: (94.140.xxx.xxx)
Ocena: 11
Dużo gorzkich słów napisano tutaj o wrocławianach jeżdżących w góry. Nie wiedziałam, że to takie matoły, ale najlepszym dowodem że to prawda, jest pokaz jaki dał tu niejaki Panicz (mieszkaniec Wrocławia), który produkuje się tu najwięcej, a widać, że nie ma zielonego pojęcia o górach i zachowaniu w nich. Jazgocze jak teściowa przy garach, a tak naprawdę w głowie siano i jeszcze obraźliwie obszczekuje jak ktoś sprostuje jego bzdury, podszywa się pod inne osoby itd. I takie własnie jest wrocławskie bydło - głupie to to jak but, kłótliwe i pyskate. Potomkowie Karguli i Pawlaków z zabużańskich wsi. Zakazać tej hołocie wjazdu w góry i wszystkim będzie lepiej.
~Panicz
2020-01-14 17:03:41
z adresu IP: (5.2.xxx.xxx)
Ocena: 11
Niestety muszę przeprosić wszystkich górali i ratowników za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem Wrocławia, mieszkam w najwiękdzej wsi Dolnego Śląska i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem góralom pięknych gór więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej wsiocławskiej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Turystę ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Turysta
2020-01-14 16:04:06
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Niestety muszę przeprosić wszystkich Wrocławian za bezdenne głupoty które wypisywałem. Jestem mieszkańcem okolic Karkonoszy, mieszkam w małej wioseczce obok i dużo piję mam też wiele kompleksów. Zawsze zazdrościłem Wrocławianom ich drogich samochodów więc z powodu zwykłej ludzkiej zawiści postanowiłem pooczerniac ich na forum. Myślałem ,że przez to sam stanę się mądrzejszy jednak tak się nie stało. Jestem coraz głupszym wiejskim ćwokiem a mój sposób na zycie polega na piciu wódki. Inni mieszkańcy mojej małej zapyziałej wiochy robią to samo. Próbowałem tez podszyć się pod Panicza ale od razu widać po samym poziomie tekstów ,że intelektualnie jestem od Niego duuuzo cieńszy. Cienki jak przysłowiowa pupa węża.........
~Panicz
2020-01-14 12:52:41
z adresu IP: (185.216.xxx.xxx)
Ocena: 10
Skoro mieszkańcy Wrocławia nie potrafią zachować się w górach, to po prostu nie wpuszczać ich w góry. Najlepiej, żeby w ogóle nie wyjeżdżali poza swoją pipidówę.
~Panicz
2020-01-14 10:48:33
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -13
Widzę ,że jakiś zakompleksiony dureń sie pode mnie podszywa. Otóż nie, turyści z Wrocławia utrzymują ten cały GOPR wszak opłaty z wejścia do parku w sporej części lądują w kieszeni GOPRu. Sporą część kasy ciągną tez z budżetu czyli pieniędzy zrabowanych obywatelom którzy nawet nie wiedzą gdzie są karkonosze. Najlepsze jest to ,że niektórym ciągle mało . Narzekanie na Wrocławian czyli turystów z których miejscowa ludność żyje a GOPR ma w ogóle jakieś zajęcie i kupę forsy to połączenie bezczelności lokalsów ich pazerności na pieniądze ze zwykłą głupotą mającą korzenie w chorobie alkoholowej. WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Panicz
2020-01-13 23:02:19
z adresu IP: (51.77.xxx.xxx)
Ocena: 9
Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Arek
2020-01-13 21:31:04
z adresu IP: (94.140.xxx.xxx)
Ocena: 11
Mieszkańców Wrocławia w ogóle nie powinno się wpuszczać w góry, bo, jak widać, kompletnie nie potrafią się w nich zachować. A ratownikom GOPR współczuję, że muszą ciągle ratować te sieroty.
~turysta
2020-01-13 14:22:07
z adresu IP: (141.98.xxx.xxx)
Ocena: 13
Dlaczego turyści mają cierpieć przez niepełnosprawnych "turystów" z Wrocławia. Niech płacą za akcje ratownicze albo najlepiej w ogóle ich nie ratować. Po jakimś czasie problem zniknie.
~Max
2020-01-13 13:14:41
z adresu IP: (45.11.xxx.xxx)
Ocena: -10
Czytam wasze komentarze i ręce opadają nie każdy z rejestracją DW jest z Wrocławia , będąc ostatni raz w Karkonoszach więcej widziałem tablic z po za Dolnegośląska. Równie dobrze w ten sam sposób można powiedzieć o ludziach przyjeżdżających do Wrocławia i poruszających się fantastycznie po mieście. W każdej społeczności są dobrzy i źli i nie można od razu wrzucać wszystkich do jednego worka.
~Stanisław
2020-01-13 03:33:24
z adresu IP: (104.200.xxx.xxx)
Ocena: 11
To może nie ratować tego wrocławskiego barachła, bo po co? Szkoda, żeby ratownicy ryzykowali swoje życie dla tej hołoty.
~Glatzer
2020-01-12 13:25:52
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Ziemi Kłodzkiej jest to samo. Jako stały bywalec sudeckich szlaków muszę zgodzić się, że najgorsze bydło przyjeżdża w góry z Wrocławia. Wrocławiak to już wręcz jest symbol cepra najgorszego sortu dla mieszkańców - urodzona sierota, ofiara losu, głupi jak but a na dodatek drze ryja jak jakiś gimbus. Nic dziwnego, że teraz nawet GOPR na nich narzeka. Tak samo zachowują się na górskich drogach. Jak widzicie sierotę na drodze, która sobie nie radzi z podstawowymi czynnościami, to na 99% będzie to mieszkaniec Wrocławia.
~Wojtek
2020-01-12 04:21:51
z adresu IP: (185.222.xxx.xxx)
Ocena: 11
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~Małgorzata
2020-01-11 20:18:11
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 10
Wrocławianie powinni mieć w ogóle zakaz wstępu w góry. Nie dość że stwarzają niebezpieczeństwo na drogach swoim brakiem umiejętności jazdy, to jeszcze to samo ryzyko powodują w górach, czego dowodzą opinie ratowników. Takich ludzi nie powinno wpuszczać się w góry.
~wędrowiec
2020-01-11 18:57:01
z adresu IP: (85.159.xxx.xxx)
Ocena: 12
Jak widzę w górach panienki w szpilkach z Wrocławia i paniusie w trampach z Wrocławia to mi się rzygać chce. Nic dziwnego, że ratownicy też nie cierpią tej hołoty.
~Daro
2020-01-11 18:46:13
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Za wezwanie bez uzasadnienia lub turysta w butach letnich mandat 2000 zł lub więcej to żarty co widać na szlakach
~Bożena
2020-01-11 14:49:22
z adresu IP: (185.28.xxx.xxx)
Ocena: 12
Muszę zgodzić się z większością zamieszczonych tu opinii. Jestem z Wrocławia i jak widzę co w górach wyprawiają przyjezdni z mojego miasta to normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Jakoś inni zachowują się normalnie. GOPR powinien w ogóle przestać ratować to bydło, które w górach znalazło się chyba tylko przez przypadek.
~Roman
2020-01-11 14:45:54
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 9
Ratownicy powinni ratować prawdziwych turystów którym coś się stanie, a nie wyjeżdżać na każde wezwanie ceprów bo ci myślą że to darmowa taksówka. Ja bym w ogóle nie ratował tej hołoty z Wrocławia. Żadnego z nich pożytku, tylko zawsze zostawiają syf i śmietnik po sobie, który potem trzeba sprzątać. Pogonić w holerę z gór to bydło.
~Maciek
2020-01-11 13:50:17
z adresu IP: (89.238.xxx.xxx)
Ocena: 12
Obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich pseudoturystów z Wrocławia! Albo dowalić im takie mandaty żeby posrali się ze strachu zanim kolejny raz pojadą w góry.
~Arek
2020-01-11 12:20:48
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 7
Czytam te komentarze i poza kilkoma wpisami , jedna wielka sieczka i nienawiść. GOPR jest powołany do ratowania ludzi - ale ich nie ma tysiąc ratowników, by jeździć/chodzić do każdego idioty, który idzie w góry i nie wie nawet gdzie idzie i jaka będzie pogoda. A co będzie jeśli ci ratownicy, którzy mogliby uratować naprawdę potrzebującego będą się musieli wcześniej zająć idiotą, co sam prowokuje niebezpieczeństwo albo bezpodstawnie wzywa pomocy (vide "słynna" pani na Morskim Oku co ją kolana bolały...) ? Tu już nie chodzi nawet o braki kondycyjne tzw.turystów czy braki sprzętowe. Tu chodzi o elementarne rozpoznanie terenu, przeczytanie byle notki w necie o miejscu gdzie się chce iść. Nie uważam siebie za autorytet górski, ale znam Karkonosze całkiem nieźle i wiele już tu widziałem na szlakach. Dwa przykłady. Pierwszy bardziej medialny i szerzej znany - "popisy" Szpilki w ubiegłym roku wraz z pieskiem na Równi pod Śnieżką i ich ewakuacja przez GOPR z Domu Śląskiego skuterami śnieżnymi... Pamiętam do dziś, że czytając to o mało się nie zesikałem ze śmiechu, oglądając przy tym zdjęcia nóg owijanych taśmą przez kompana Szpilki. Drugi przykład - sam widziałem ludzi, którzy w butach typu adidasy, normalnym codziennym ubiorze, często bez rękawiczek prą wbrew logice na Śnieżkę w zimie. Rozumiem, że każdy ma marzenia i każdy chce sobie lub innym coś udowodnić, jednak praw fizyki się nie przeskoczy... Trudno robić bohatera z kogoś kto np. przy nasilających się objawach choroby wysokogórskiej i postępującej ślepocie śnieżnej ( tu nie o Karkonoszach) prze uparcie do góry... Czy warto ratować kogoś, kto sam siebie nie szanuje i nie szanuje swojego życia...? To jest sedno sprawy.
~zdebilenie
2020-01-11 11:24:40
z adresu IP: (195.254.xxx.xxx)
Ocena: 8
zidiocenie społeczeństwa polskiego postępuje w najlepsze, zryjcie śmieci od niemca, pracujcie w korpo, wolny czas w szklanej galerii, tyle do życia poloczki potrzebujecie
~Wiwaldi
2020-01-11 10:21:35
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -11
Jestem z Wrocławia i od wielu lat przyjeżdżam w Karkonosze zawsze dobrze przygotowany. Z moich obserwacji wiem jedno Nie ma innego sposobu jak kary za ewidentne łamanie przepisów i ratownicy powinni mieć takie prawo. Głupota części turystów jest tak wielka, że tylko kary i ubezpieczenia obowiązkowe zmuszą przynajmniej część z nich do zastanowienia się. W ramach solidarności z Wrockiem przyjeżdżają również turyści z Wielkopolski, Zachodniopomorskie, Mazowieckie,
~Obojetne
2020-01-11 09:21:08
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 7
Proszę wprowadzić opłaty za akcje ratunkowe, chłopakom i ogólnie ratownikom w Polsce należy się godne życie. Są ubezpieczenia dla tych co nie chcą płacić gotówką.
~góral
2020-01-11 03:43:15
z adresu IP: (141.98.xxx.xxx)
Ocena: 13
To samo jest w Wielkanoc, długi Majowy Weekend i.td. Wszyscy wiedzą że najgorsi turyści w górach to ci z Wrocławia. Rozum jak orzeszek, wiedza o górach żadna, a wymagania największe, zawsze największe pretensje do wszystkich i najbardziej ze wszystkich drą ryja. Niech jeżdżą w weekendy na Ślężę a nie prawdziwe góry.
~Halina
2020-01-11 03:31:09
z adresu IP: (209.95.xxx.xxx)
Ocena: 17
Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~Wojtek
2020-01-10 22:57:28
z adresu IP: (58.232.xxx.xxx)
Ocena: 12
Nie jest tajemnicą że zawsze GOPR ma pełne ręce roboty w tzw. długie weekendy, gdy w góry ściąga barachło z dużych miast, głównie Wrocławia. Wprowadzić obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich wrocławian i to załatwi sprawę. Niech płacą za swoje umysłowe kalectwo, a jak nie zapłacą to natura sama szybko się z nimi rozprawi.
~adam
2020-01-10 22:32:50
z adresu IP: (80.49.xxx.xxx)
Ocena: -10
Jak się Panu Czubakowi nie podoba to niech się wycofa z ratownictwa ochotniczego. Nie pochwalam postępowania takich turystów których opisuje, ale musi przyjąć do wiadomości że coraz więcej ludzi nieodpowiedzialnych będzie w górach. Skoro chciałby za wszystko co zrobi otrzymać pieniądze to niech idzie do normalnego zakładu pracy i tam się ich domaga, za wykonaną prace oczywiście. Poza tym GOPRu jest finansowany z MSWiA i to właśnie z te pieniądze powinien ratować ludzi a nie lamentować aby akcje w górach były odpłatne. Ratownicy Górscy pełnią tą służbę z pasji i jestem pewien że większość z nich się z Czubakiem nie zgadza.
~Turysta
2020-01-10 21:40:51
z adresu IP: (104.200.xxx.xxx)
Ocena: 13
Policjanci też załamują ręce jak DW wyjeżdża na ulice. Ta sama hołota.
~Panicz
2020-01-10 21:02:55
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -11
Dokładnie postawic zakaz wejścia w ogóle w góry, i najważniejsze rozwiązać tą zgraję narzekaczy, pognać ich do pozytecznej roboty. Mają robotę to zamiast się cieszyć te janusze będą ZAWSZE narzekać. Nie ma roboty źle ,że nie ma, jest robota też źle..nie da się wszystkim dogodzić a w góry lepiej i często taniej wyjdzie pojechać w Alpy. Autriacy cieszą się z powodu napływu turystów liczą euro nikt nie narzeka to po co słuchac tych nieudaczników??
~Damian
2020-01-10 20:23:38
z adresu IP: (146.185.xxx.xxx)
Ocena: 14
GOPR powinien przestać ratować idiotów z dużych miast (głównie z Wrocka, bo z tego miasta najwięcej ich sie pcha w góry w święta). Pozwolić działać ewolucji, ona już zrobi swoje. A miszczom kierownicy z DW wlepiać mandaty za samą próbę wjazdu do Karpacza. Niech na piechotę chodzą albo PKS-em jak nie potrafią kierować swoimi ruplami.
~z gór
2020-01-10 19:56:40
z adresu IP: (83.18.xxx.xxx)
Ocena: 7
Ci co utknęli w Białym Jarze to - jak pogardliwie określają górale - "Cepry" czyli tak naprawdę nie turyści tylko wczasowicze (urlopowicze), którzy nie mają żadnego doświadczenia oraz żadnej "kultury" chodzenia po górach, szczególnie zimą. W ogóle oni nie chcą wędrować po szlakach ale równocześnie oni MUSZĄ ZALICZYĆ Śnieżkę - bo to "atrakcja", z powodu której tu przyjechali. To prawda, że są winni swojej sytuacji ale równocześnie oni nie mieli możliwości (z powodu braku doświadczenia i odpowiedniej edukacji), by sięgnąć po niezbędne, podstawowe informacje. Nie szukają ich na branżowych stronach GOPR-u czy KPN. co najwyżej wejdą na fb. A tam nie było w okresie kiedy pojawiły się pierwsze zalodzeni - czyli 26 grudnia 2019 - wystarczająco alarmistycznych postów. Bo zarówno GOPR jak i KPN liczy na zdrowy rozsądek wychodzących w góry. Po wypadku na Giewoncie wiemy, że zdrowy rozsądek umarł w sporej części społeczeństwa. Dla takich ludzi trzeba chyba co 100 metrów rozmieszczać tablice - " Jeśli do tego miejsca poślizgnąłeś się 3 razy, nie masz raków oraz kijków - ZAWRÓĆ !! Dalej szlak nie nadaje się do przejścia bez specjalistycznego wyposażenia. " Oraz kolejne - " Rodzicu !! Jesteś prawnie odpowiedzialny za bezpieczeństwo Twoich dzieci w górach. Rozważ czy spełniasz ten warunek wędrując teraz z nimi tym szlakiem !! " Oraz - pod końcowym podejściem na Śnieżkę w grudniu/styczniu - " Ostatnia godzina podejścia gwarantująca bezpieczny powrót na ostatni zjazd wyciągiem z Kopy to 13:30, a ostatnia godzina zejścia ze Śnieżki gwarantująca możliwość zjazdu wyciągiem to 14:30. NIE RYZYKUJ SCHODZENIA W CIEMNOŚCIACH do Karpacza !!! " Bo ci wczasowicze sami na to nie wpadną, sami tego nie wymyślą !!! Niestety to my mieszkańcy, właściciele pensjonatów oraz GOPR i KPN musimy ostro edukować tych urlopowiczów podkreślając, że nasze góry są równie wymagające i trudne jak inne oraz nie dawać im przyzwolenia na beztroskie lekceważenie zasad bezpieczeństwa. Niestety zdarzyło mi się słyszeć parę razy ostatnio, przy tych bardzo trudnych warunkach w górach, że właściciel/właścicielka tego i tamtego pensjonatu polecili swoim gościom iść na Śnieżkę czerwonym szlakiem przez Łomniczkę - zamkniętym od dawna na zimę !! Nie wiedzieli także o zdemontowanym mostku w kotle !! Uważam, że tablice w terenie - dla tych co nie szukają informacji w internecie albo je lekceważą, dodatkowo z w zderzeniu z realnym doświadczaniem trudnych warunków powstrzymają przynajmniej część tych desperatów.
~Falkengruber
2020-01-10 19:48:44
z adresu IP: (31.1.xxx.xxx)
Ocena: -9
Panie Czubak nie ma co atakować swoich klientów i zadać kar finansowych lub pokrycia akcji bądź wyprawy ratowniczej bo - płacone jest za gotowość prawda ? , jeszcze ktoś z MSWiA usłyszy i przejdą na płacenie za akcje lub z ubezpieczenia. Wie Pan czym to grozi ? Nie utrzyma Pan struktury . Edukacja , edukacja, edukacja w każdej formie . Prawda ?
~Amal
2020-01-10 19:21:58
z adresu IP: (62.141.xxx.xxx)
Ocena: 7
I bardzo dobrze. Jak jeden idiota z drugim słono zapłaci, to może się nauczy, że w górach się myśli.
~panicz
2020-01-10 19:13:39
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -11
Mają od wyjazdu płacone czy to wolontariat, że im tak źle ? Wystarczy ogrodzić siatką te karkonosze i zrobic bilety po 2 stówy a wejście tylko z przewodnikiem płatnym ekstra i po kłopocie. A nieszczęsnych ratowników pognać do uczciwej roboty coby wreszcie nie narzekali skoro im tak źle..
~Piotr
2020-01-10 19:00:06
z adresu IP: (5.2.xxx.xxx)
Ocena: 10
Po co w ogóle ratownicy ich ratują? Zostawić to wrocławskie barachło, niech zamarza.
~Dolnoślązak
2020-01-10 18:27:05
z adresu IP: (196.196.xxx.xxx)
Ocena: 13
Wieś Wsiocław wylęgła na wyjątkowo długie Święta w góry i od razu artykuł o ofermach nie umiejących się zachować w górach. Takie same ofermy na drogach w autach. Wprowadzić dodatkowe ubezpieczenie dla wszystkich idiotów z Wsiocławia!
~ryhor
2020-01-10 18:03:31
z adresu IP: (217.20.xxx.xxx)
Ocena: 10
Idiotów z Wrocławia nawet na Ślężę bym nie wpuścił. Jak ktoś nie wie o co chodzi to niech pojedzie po Sylwestrze i zobaczy jaki syf po sobie zostawiają. W Karkonoszach pozwolić działać ewolucji. GOPR niech ratuje PRAWDZIWYCH turystów a fujary z Wrocławia zostawić niech zamarzają. Będzie ku przestrodze dla innych.
~Artur
2020-01-10 17:13:36
z adresu IP: (185.142.xxx.xxx)
Ocena: 12
Popatrzcie też co miszczowie kierownicy z Wrocławia wyprawiają na drogach w górach. Święta się skończyły, ale zaczęły ferie świąteczne. Oczywiście żadnemu tłukowi nie przyjdzie do durnego łba, żeby założyć zimowe opony, bo przecież we Wrocławiu śniegu nie ma... Jak widzę w Karpaczu balet na drodze to od razu wiem że jakiś debil z Wrocławia przyjechał w góry. To że idiota wpadnie do rowu albo spadnie ze skarpy to absolutnie mi nie żal. Niech się najlepiej zabije jak najszybciej, dobrze że ewolucja działa. Ale gamonie stwarzają w ten sposób zagrożenie dla innych!
~prawdziwy turysta
2020-01-10 17:06:48
z adresu IP: (93.190.xxx.xxx)
Ocena: 11
Miejscowi wiedzą jak się zachować w górach. Te trampki, dżinsy, jabłuszka na szlakach, rodziny z małymi dziećmi drącymi ryja itp. to prawie zawsze pseudoturyści z Wrocławia. Pełno widzę takich ofiar losu w długie weekendy świąteczne. Walić takich po kieszeni albo w ryja. Innego sposoby nie ma.
~Gość
2020-01-10 16:51:57
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
proponuje zmienić Kodeks Karny na jasny przepis : Kto samemu naraża swoje życie podlega karze ....
~Mx....
2020-01-10 16:42:43
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 3
..jesteśmy narodem, w którym całkiem znaczna grupa ludzi nie dysponuje wystarczająco rozwiniętymi narzędziami intelektualnymi nie tylko w dziedzinie rozpoznawania zagrożeń. Nasi południowi sąsiedzi żądają sowitych rekompensat za akcje ratunkowe, ale u nas ustawodawca, w trosce o własny elektorat, nie pójdzie aż tak daleko!
~góral
2020-01-10 16:30:15
z adresu IP: (103.136.xxx.xxx)
Ocena: 12
Obowiązkowe ubezpieczenie dla wszystkich pseudoturystów z Wrocławia! Albo dowalić im takie mandaty żeby posrali się ze strachu zanim kolejny raz pojadą w góry.
~Halina
2020-01-10 16:12:54
z adresu IP: (77.81.xxx.xxx)
Ocena: 14
Najgorzej jest zawsze w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku gdy masa wieśniaków z Wrocławia ciągnie w Karkonosze i wydaje im się, że Karkonosze to park miejski we Wrocławiu. Wtedy GOPR ma pełne ręce roboty. Wystarczy spojrzeć na ruple - prawie wszystkie na letnich kapciach bo wieśkowi we Wrocławiu nie przyjdzie do łba, że w górach może leżeć śnieg. A wystarczyłoby postawić policję przed wjazdem w góry i całą tę hałastrę zawracać z powrotem do ich śmierdzącej pipidówy. Nawet nie trzeba sprawdzać opon, wystarczy patrzeć na rejestrację. Jak Doopa Wołowa (DW) to pałą przez łeb na powitanie, mandat i wiśta. A najlepiej od razu konfiskata rupla i niech wracają PKS-em.
~tera
2020-01-10 14:02:04
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 6
Zimowy atak szczytowy na Śnieżkę.JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ ? Sudety są górami raczej średnimi, ale to nie znaczy, że można je zlekceważyć. Warto pamiętać o paru rzeczach wybierając się na zimową wędrówkę. Pomimo tego, że w Karpaczu, może być ładna pogoda, to wciąż są to góry, które potrafią dać ostro w kość np. zaskakując silnym wiatrem. Poniżej lista podstawowego ekwipunku, który należy mieć w plecaku : – Dodatkowa kurtka przeciwwiatrowa – zakładam jak już zdobędę szczyt Śnieżki, albo gdy na równinie zaczyna mocno wiać. Pomimo tego, że mam założony softshell, a na niego kurtkę z primaloftu, to przy dłuższych przystankach na zdjęcia zaczynam odczuwać już zimno. Dlatego każdemu polecam mieć ją w plecaku. – Raczki lub kijki trekkingowe – szlaki zimą są zmienne – podczas naszej wędrówki możemy natrafić od oblodzenia, ale też zaspy śnieżne. Dlatego te dwie rzeczy w moim plecaku zawsze są. – Komin – Przydatne uzupełnienie na twarz gdy wieje zbyt mocno. – Czołówka – nawet jak się nie planuje zostania po zmroku, zawsze warto mieć w plecaku. – Mapę – mapę papierową, jakby Wam bateria w telefonie padła od zimna. – Aplikacja „Mapy.Cz – świetna aplikacja z mapami offline do szlaków, jeszcze jak w telefonie odpali się GPS’a to już naprawdę trzeba mieć talent aby się zgubić. – Na wszelki wypadek spisane numery awaryjne na GOPR. W dzień wejścia również upewnić się co do pogody. – Dwie pary rękawiczek – Kiedyś się z tego śmiałem, dopóki mi jedna rękawiczka nie odfrunęła. – Termos – Kawa/Herbata i dwie torebki w zapasie. Zawsze można zatrzymać się w schronisku i poprosić o darmowy wrzątek. Jak już mamy omówioną listę to czas zaplanować atak szczytowy na Śnieżkę.
~tera
2020-01-10 13:56:23
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
ustalić stawkę roboczogodziny za akcję ratowniczą - powyżej 500 zł jak specjalisty. Kto nie jest ubezpieczony na wypad w góry, to płaci z własnej kieszeni
~Rainzug
2020-01-10 11:16:55
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: -1
Już bez jaj z tymi dżinsami, jak coś założą pod spód to i przy -27 na samym szczycie jest ok, nie można lekcewarzyć tych gór, ale nie róbcie z nich Himalajów to śmieszne.
~jack
2020-01-10 11:09:11
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 10
Na Słowacji ratownicy karają za nie słuszne wezwanie ratowników i tam jest o.k a u nas zawsze jest na przekór bo nam polakom wszystko należy się za darmo.Jestem za karaniem za nie uzasadnione wezwanie GOPR-u.
~Krzak007
2020-01-10 10:33:15
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 8
Janusza tylko kasa mozna zdyscyplinowac.Jak grubo zabuli to wiecej w gory nie pojdzie.Oby tak sie stalo
~Turystyka
2020-01-10 10:00:47
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jak raz tacy pseudoturyści zapłacą za akcję to się następnym razem zastanowią czy iść. A jak jeszcze poskarżą się znajomym jacy to oni poszkodowani i ukarani to i tamci może pomyślą... I eliminacja takich pseudoturystów sama się z czasem zrobi
~MEG
2020-01-10 09:43:35
z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Ocena: -4
z tymi dżinsami to bym nie przesadzała ,bo to tez spodnie, a nie każdy kupuje sobie specjalistyczne ;)
~awe
2020-01-10 08:50:18
z adresu IP: (5.172.xxx.xxx)
Ocena: -8
Pozdrowienia dla górali z Karkonoszy!
~naTurysta
2020-01-10 07:57:32
z adresu IP: (78.10.xxx.xxx)
Ocena: 8
Bo barany trzeba gonić/lać/karać inaczej nie dotrze. Bo jak za jakieś czyny nie ma konsekwencji, to nie będą się nawet zastanawiać, myśleć. Kary finansowe/mandaty/opłaty za akcję, które będą finansować górskie służby są chyba jednym z najskuteczniejszych rozwiązań. PS. A jeszcze tak niedawno śmialiśmy się, że amerykanie, to głupi naród... a tu proszę... cena "cywilizacji"?
~postulat GOPRU na tak
2020-01-10 07:50:29
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 13
Finansowe konsekwencje, jak na Słowacji, jak najbardziej.