Wojciech Golla podpisał nowy kontrakt ze Śląskiem

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2020-01-18 17:34 | Zmodyfikowano: 2020-01-18 17:41
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Golla trafił do Śląska przed sezonem 2018/2019 z holenderskiego NEC Nijmegen. Z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem WKS-u. W zielono-biało-czerwonych barwach rozegrał w tym czasie 57 spotkań (na 61 możliwych), w których zdobył dwie bramki. Pełni także funkcję wicekapitana wrocławskiej drużyny, a w niektórych spotkaniach wyprowadzał drużynę na boisko z opaską kapitańską.

- Cieszę się, że negocjacje, rozpoczęte jesienią ubiegłego roku, dzisiaj znalazły szczęśliwy finał. Przedłużenie kontraktu z Wojtkiem było naszym priorytetem na zimowe okienko transferowe. To kluczowy zawodnik Śląska zarówno jeśli chodzi o blok defensywny, jak i wpływ na cały zespół jako jeden z jego liderów. Doświadczenie i umiejętności Wojtka pomogą nam w najbliższych latach w realizowaniu celów sportowych, a on sam będzie wzorem dla młodych piłkarzy z Akademii – mówi Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy WKS-u.

- Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowego pobytu w Śląsku. Zwłaszcza ten sezon pokazuje, że dobrze zrobiłem, wybierając 1,5 roku temu ofertę z Wrocławia. Postanowiłem więc jeszcze mocniej zaangażować się w projekt sygnowany przez trenera Lavičkę i dyrektora Sztylkę, przedłużając umowę na kolejne trzy lata. Mam duże aspiracje i wierzę, że dalszy pobyt w Śląsku pozwoli mi je spełnić - podkreśla Wojciech Golla.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama