Szczypiorniści Chrobrego ulegli Azotom Puławy

Robert Skrzyński, inf. prasowa | Utworzono: 2020-01-30 07:45 | Zmodyfikowano: 2020-01-30 07:45

Zespół Azotów lepiej rozpoczął to spotkanie. Gospodarze prowadzili 3:0, a po 10. minutach 7:2. Świetnie w zespole gospodarzy spisywał sie Baczko, który zdobył w tym czasie 4 bramki. Chrobry nie pozwolił jednak na więcej i skrupulatnie odrabiał straty. Bramki m.in. Krzysztofika, Jamioła i dobre rozgrywanie przez Makowiejewa sprawiły, że na przerwę zespół z Głogowa schodził przegrywając 15:18. Niestety urazu doznał Makowiejew, który do końca meczu nie wrócił już na parkiet.

Druga część spotkania to gra bramka za bramkę. Chrobry nie wykorzystał kilku szans na zmniejszenie dystansu do drużyny Azotów. Na pewno potrzeba czasu, aby z kolegami zgrali się Buinenko i Grabowski, a w swój rytm wszedł Zapora.

Azoty Puławy – Chrobry Głogów 33:29 (18:15)

Azoty: Bogdanow, Koszowy, Borucki – Seroka 6, Baczko 5, Podsiadło 5, Przybylski 5, Rogulski 5, Gumiński 4, Jarosiewicz 2, Dawydzik 1 oraz Łangowski, Kowalczyk, Adamczuk, Skwierawski, Szyba.

Chrobry: Stachera, Zapora – Grabowski, Sadowski, Babicz 5, Tylutki Krzysztofik 5, Zdobylak 5, Jamioł 3, Makowiejew 3, Przysiek 2, Bekisz 2, Orpik 2, Buinienko 1, Klinger 1.