Marcin Sójka - dla kobiet

Anna Skupień, BT | Utworzono: 2020-02-04 08:52 | Zmodyfikowano: 2020-02-17 14:40
A|A|A

fot. materiały prasowe

Marcin Sójka to zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland i zdobywca „Karolinki", czyli głównej nagrody publiczności na 56. KFPP w Opolu 2019 nosi tytuł „Kilka prawd". Wokalista dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość o stabilnej osobowości, obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli. Wśród doskonale przyjętych przez publiczność singli, pochodzących z debiutanckiego albumu zatytułowanego "Kilka prawd" można wymienić – „Zaskakuj mnie", „Dalej" , „Lepiej" i "Wróć".

Debiutanckiej płyty Marcina Sójki słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę! O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości... i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna! W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej, o czym będzie się można przekonać podczas wyjątkowej trasy koncertowej dedykowanej kobietom. Marcin Sójka - dla kobiet, to kilka ekskluzywnych koncertów dedykowanych płci pięknej i z kobietami w roli głównej, przed którą Marcin Sójka odkryje najbardziej zawiłe zakamarki duszy wrażliwego mężczyzny. Szykujcie się na piękne wieczory w pięknej muzycznej atmosferze, podczas których Marcin Sójka z towarzyszeniem dżentelmenów zapewniających oprawę muzyczną, zaprezentuje zarówno utwory z debiutanckiego albumu, jak i piosenki przygotowane specjalnie na tych kilka wieczorów, specjalnie... dla kobiet.

Oprócz biletów na koncerty do sprzedaży trafiły zaproszenia Meet&Greet.

Zaproszenie Meet&Greet zawiera:

- spotkanie z Marcinem Sójką na godzinę przed koncertem,
- debiutancki album Marcina Sójki "Kilka prawd" z autografem i osobistą dedykacją,
- możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

UWAGA: bilet Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet Meet&Greet jest ważny wyłącznie z biletem wstępu.

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce.

DECYZJĄ ORGANIZATORA (firma KM Events) KONCERT PRZENIESIONY z 4 marca 2020 r. na 23 września 2020 r. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ, MIEJSCE - SALA KONCERTOWA RADIA WROCŁAW

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama