Legnica: Wstrzymano przyjęcia pacjentek do porodu

Karolina Kurczab, BT | Utworzono: 2020-02-21 16:36 | Zmodyfikowano: 2020-02-21 16:37
A|A|A

fot. archiwum.radiowroclaw.pl

Szpital informację o wstrzymaniu przyjęć przekazał pisemnie Wojewodzie dolnośląskiemu. Powodem ma być zwiększona liczba zachorowań wywołanych wirusem zapalenia płuc wśród noworodków, niemowląt i dzieci w regionie. Wstrzymanie przyjęć nowych pacjentek do porodu ma uchronić dzieci hospitalizowane już w Pododdziale Intensywnej Terapii Noworodków w Legnickim Szpitalu. Oddział będzie zamknięty przynajmniej do 27 lutego.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Anna Brandt
2020-02-23 18:37:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Bardzo miło wspominam szpital w Legnicy a konkretnie porodowke i odział patologii ciąży mili serdecznie. Warunki sterylny fachowa pomoc urodziłam tam 9 dzieci pozdrawiam serdecznie
~Legniczanka
2020-02-23 16:27:04
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Ja też rodziłam w tym szpitalu 17 lat temu totalny syf jest do dzisiaj moja córka został zarazona bakterią lałkocytozy po 10 dobie wyszłam z dzieckiem ze szpitala a w 13 Dobie moje dziecko walczylo o życie na intensywnej terapi niemowlat powodem byla bkteria która ja zarazili przy cesarce wystapiło u córki niewydolność nerek odechu I zakazenie krwi przesco nusiala mieć transfuzje w tym samym dniu trafiło do szpitala jeszcze 5 dzieci z takimi samymi obiawami jedno z dzieci zmorło na odziale intensywnej terapi moja córka do tej pory jest leczona na nefrologi w wroclawiu i urologi moczyla się do 13 roku życia przez nerki które zniszczyla jej ta bakteria którą ja zarazili przy porodzie
~GuguGaga
2020-02-22 21:38:02
z adresu IP: (62.182.xxx.xxx)
Ocena: 0
To nie personel szpitala jest odpowiedzialny za przenoszenie bakterii. Nikt celowo z żadnych lekarzy czy personelu nie zaraża dzieci na początku ich życia. Ogarnijcie się pustaki.... żal Was czytać
~Robert
2020-02-22 21:09:56
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 0
W tym szpitalu dwóch katabasów w sukienkach kręcą się po wszystkich salach za 3700 miesięcznie to tragicznie w tym zafajdanym kraju
~Pacjentka
2020-02-22 16:27:53
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Rodzilam 3 lata temu w rym szpitalu...Mała zarazili jakaś bakteria.Stwierdzili ze to ja ją zarazilam podczas porodu.Tyle ze ja nie miałam bakteri po wynikach.????
~Łukasz
2020-02-22 11:02:19
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 1
Ludzie, ogarnijcie się odrobinę. Współczuję przykrych doświadczeń ale w każdym szpitalu umierają ludzie... ci którzy zostali wyleczeni nie mają tendencji do pisania komentarzy.
~Rodzina
2020-02-22 10:09:17
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 1
Mamę z tego szpitala wieźli na konsultację do Wrocławia ponieważ nikt nie umiał postawić diagnozy. We Wrocławiu powiedziano nam że gdyby pomoc była udzielona w porę to by przeżyła. Poza tym podejście lekarzy jest nie do porównania.
~Mama
2020-02-22 06:23:19
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Po urodzeniu moja mała została zarażona bakteria która wywołała zapalenie płuc... W tym szpitalu to chyba norma że dzieci zaczynają życie od poważnej choroby ... Nie polecam i nie pozdrawiam !!!