W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Marek Obszarny, GN | Utworzono: 2020-02-24 12:27 | Zmodyfikowano: 2020-02-24 12:28
W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA - zdjęcie ilustracyjne: fot. Omar Bariffi/flickr.com (Creative Commons)
zdjęcie ilustracyjne: fot. Omar Bariffi/flickr.com (Creative Commons)

To pewne: RADIO WROCŁAW jest wszędzie tam, gdzie dzieją się sprawy ważne , wyjątkowe i zajmujące. Tym razem nasze specjalne, MOBILNE STUDIO pojawi się na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego. W ostatnią sobotę lutego znajdziemy się więc na Stadionie Wrocław, by wspólnie uczestniczyć w wydarzeniach przygotowanych przez organizatorów wraz z 200 wystawcami. A dziać się będzie bardzo wiele. 

Każdy odwiedzający Targi może wziąć udział w grze targowej – poprzez zabawę będzie można lepiej poznać wystawców, a na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, w tym główna – vouchery na weekendowe wyjazdy.

W tym roku partnerem imprezy został Zanzibar – egzotyczne miejsce na mapie świata. Na stoisku zapoznamy się ze zwyczajami, kuchnią i oferta turystyczną tej niezwykłej wyspy. Dodatkowo w konkursie wygrać będzie można wakacje na Zanzibarze. Fantastyczna wyspa, palmy, pływanie z żółwiami – jest o co powalczyć.

Muzeum Pana Tadeusza zaprosi na warsztaty ze stemplami i rozda w konkursach rodzinne wejściówki na swoje wystawy. Aquapark Wrocław pokaże, jak wygląda profesjonalne ratownictwo, a Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice udostępni symulator do jazdy konnej. Nie zabraknie też Wrocławskiego ZOO, parku trampolin GOjump Wrocław, oraz warsztatów z Lego Smart City.

Na Międzynarodowych Targach Turystyki i Czasu Wolnego pojawią się też globtroterzy i goście specjalni. Podróżnicy przeniosą nas w najdalsze zakątki świata takie, jak Himalaje, Kolumbia, Papua Nowa Gwiena, a także pokażą nam najciekawsze, a wcale nie tak znane, miejsca w Europie. Dodatkowo opowiedzą o podróżach rowerem oraz współczesnej turystyce. Ekipa Świadomego Podróżowania poruszy ważny dla nas wszystkich temat dotyczący etycznego podróżowania.

Nie zabraknie również rozkoszy dla podniebienia, bowiem przedsięwzięciu towarzyszy FESTIWAL KULINARNY. Jednym z gości specjalnych tegorocznej odsłony Festiwalu będzie Teo Vafidis - mistrz kulinarny i podróżnik greckiego pochodzenia.

My o wszystkim postaramy się opowiedzieć podczas sobotnich spotkań na antenie Radia Wrocław. I oczywiście rozwiążemy nasz fantastyczny konkurs, a z laureatką/ laureatem spotkamy się tuż po 15.00. Oczywiście zapraszamy też do osobistych spotkań w naszym MOBILNYM STUDIU na Stadionie Wrocław. Jesteśmy na miejscu od 12.00.

Do zobaczenia i usłyszenia!

CZYTAJ KONIECZNIE: Odwiedź Zanzibar z Radiem Wrocław! Czekamy na WASZE ZDJĘCIA

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.