Studenci chcą spotkać się na Wyspie Słodowej. "To postawa nieobywatelska" komentuje wojewoda

Piotr Osowicz, BT | Utworzono: 2020-03-11 16:41 | Zmodyfikowano: 2020-03-11 16:41
A|A|A

fot. Wikipedia

Ani Wojewoda ani stacja Sanepidu nie ma możliwości prawnych aby zakazać takich zgromadzeń. Jest to zachowanie nieodpowiedzialne mówi Wojewoda Dolnośląski Jarosław Obremski:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Matołek
2020-03-14 19:18:49
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 0
A gdzie był Sutryk nie rozwiazał ROZWIAZŁOSCI .! ! ! A tak groził "matołkom" przy UM na Nowym Targu.Dlatego we Wrocku juz 13 zarazonych. Skandal-głosowałem na Pana-ostatni raz
~gosciu od gnojowicy
2020-03-14 19:11:57
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 1
Popr. Profesora
~gosciu od gnojowicy
2020-03-14 19:10:11
z adresu IP: (217.97.xxx.xxx)
Ocena: 2
Debilizm do n-tej potegi.Zamiast gnoj rozwalac na wsi to bydło do miasta wali.Pozniej taki wsiok mowi do Prodsora haha...Płace to wymagam dobrej oceny w indeksie. WSIoki POra na wioche.
~Komentarz został usunięty
2020-03-14 16:45:09
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
Komentarz został usunięty
~tomek
2020-03-14 08:59:32
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: -2
Bravo studenci...najmadrzejsza nacja ktora nie ulega presji chorego rzadu i czesci spoleczenstwa!!!
~Gosc
2020-03-12 06:44:14
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Postawa nieodpowiedzialna i tyle, natomiast na temat obywatelskości lepiej, żeby namiestnik władzy się nie wypowiadał.
~eles1949
2020-03-12 06:16:16
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czyli nasza przyszła "e l y t a " chce popić, po*****ć - jednym słowem rzygać się chce . . .
~w..r
2020-03-11 20:21:10
z adresu IP: (79.110.xxx.xxx)
Ocena: 2
studenci postanowili ''zebrac sie.''..pochlac i kurestwo ..obszczymurki ................................................gonic dziadostwo
~Studenci przyszłością PL
2020-03-11 18:24:48
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: -17
Popieram postawę studentów! Debilizmem do kwadratu jest wysyłanie ich na cztery strony świata. Mają rozwieźć choróbsko po całym Dolnym Śląsku i Polsce wracając do rodzinnych miast, miasteczek i wsi? Studenci mają więcej oleju w głowie, niż panikarski wojewoda, namiestnik PiS. Nieobywatelska postawa to kradzież cudzych pieniędzy, co rządząca partia robi na co dzień. Koronawirus przykrywa ich matactwa, ot co. Jak wojewoda tak się boi o zdrowie wrocławian i Dolnoślązaków, niech wprowadzi zakaz odprawiania Mszy św., taki jak obowiązuje we Włoszech. To będzie obywatelska postawa!
~////
2020-03-11 17:46:39
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 14
debili jednak nie brakuje
~Leon
2020-03-11 16:45:41
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 13
Skoro uczelnie zawiesiły zajęcia to zamknac akademiki. Zamiejscowi jazda do domu. A tych na wyspie legitymowac i spisywac. Paragraf się znajdzie ( celowe narazenie itd)