Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu szuka wolontariuszy

Elżbieta Osowicz, mk | Utworzono: 2020-03-18 18:08 | Zmodyfikowano: 2020-03-18 18:09
A|A|A

fot. archiwum RW

Największy na Dolnym Śląsku ośrodek ma ponad 20 klinik, a w związku z koronwirusem do pracy nie przyszło 250 osób. Jak mówi zastępca dyrektora ds. pielęgniarstwa Wioletta Magiera:

Na apel szpitala już odpowiedzieli studenci medycyny, którzy będą mieli różne zadania-dodaje dyrektor Magiera:

Zgłosiło się około 200 studentów. Szczegóły są na stronie internetowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Jenny
2020-03-26 17:07:18
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 3
Nasz rząd to banda złodzieji i oszustów. Czemu rząd zamawia maski ochronne i inną odziez ochronną z Chin i odbiera tym samym prace polskim szwalniom, które teraz nie mają zleceń. Znowu narz rząd wspiera zagraniczną gospodarke zmiast naszą. Do tego zamiast godnie płacić obywatelowi za pracę to oferują wolontariat. Ciekawa sprawa, więc za co ludzie mają mieć na chleb powszedni oraz zapłacić rachunki, pytam się za co?
~Jenny
2020-03-26 17:04:42
z adresu IP: (77.254.xxx.xxx)
Ocena: 2
Czemu rząd zamawia maski ochronne i inną odziez ochronną z Chin i odbiera tym samym prace polskim szwalniom, które teraz nie mają zleceń. Znowu narz rząd wspiera zagraniczną gospodarke zmiast naszą. Złodzieje
~matołek LPG
2020-03-26 03:21:56
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 2
kryształowa ta noc w breslau
~Wwww
2020-03-23 18:55:00
z adresu IP: (185.238.xxx.xxx)
Ocena: 11
Salowych też potrzebują ale chyba tylko do roboty za darmo. Bo nigdy ich nie docenia za to co robią.
~Sniper28
2020-03-22 18:14:50
z adresu IP: (62.87.xxx.xxx)
Ocena: 4
a co z zawodowymi wojskowymi. Dlaczego nie zostali przeniesieni do tego szpitala. Powinni natychmiast zostać odsunieci od bieżących spraw, siedzenia za biurkiem i przydzieleni do pracy w szpitalach. Tam są potrzebni, tam jest dzisiaj 1sza linia frontu. Gdzie jest minister MON?
~NIE MA NIC GORSZEGO
2020-03-21 18:45:46
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5
NIŻ WOLONTARIAT - robota za darmo. Tylko w Polsce oczywiście.
~Lekarz
2020-03-20 09:21:43
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 3
Jestem lekarzem. Chodzę teraz do pracy 2x w tygodniu. Nie pozwalaja nam czesciej ze względu na epidemie. A tu szukaja darmowych pracowników? Ciekawe czy maja maseczki i fartuchy
~WOLONTARIAT
2020-03-19 00:43:11
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 8
Czyli praca za darmo. W Unii jest to zakazane a w Polsce?
~Kiedyś
2020-03-18 22:31:47
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 4
Kiedyś pracowałam w zawodzie...wymagany jest wolontariat 6 miesięczny żeby odzyskać prawo wykonywania zawodu...czy zgłaszając się teraz aby pomóc mogę się czuć i moja rodzina bezpiecznie ?
~Komentarz został usunięty
2020-03-18 20:30:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 5