KGHM Dialog Polish Indoors - ćwierćfinały

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2008-02-01 21:50 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
Grający z szóstką Austriak w pierwszym secie zwyciężył 6:3, w drugim pokonał Czecha 6:4. Wrocławski turniej zatem już bez jednego z głównych faworytów, szanse na walkę o zwycięstwo stracił dziś także inny tenisista zza naszej południowej granicy. Walkę o półfinał przegrał bowiem Słowak Karol Beck.

Triumfator wrocławskiego challengera sprzed czterech lat po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu musiał uznać wyższość Niemca Rainera Schuettlera. Pierwszą partię wygrał Schuettler 6:3, w drugim secie górą był Słowak 6:4. W decydującym trzecim secie Niemiec wygrał 7:6.

Nie miał większej historii trzeci dzisiejszy mecz ćwierćfinałowy w którym Belg Kristof Vliegen pokonał rozstawionego z ósemką Hiszpana Guillermo Garcię Lopeza. Belg wyrasta na największą niespodziankę wrocławskiego turnieju.

I niejako na deser w ostatnim meczu kibice zobaczyli w akcji Włocha Simone Bolelliego i wczorajszego pogromcę Jerzego Janowicza - Ukraińca Siergieja Stachowskiego.