RWK: Krytycy filmowi w czasach zarazy

Miłosława Bożek, Krzysztof Majewski | Utworzono: 2020-04-28 18:14 | Zmodyfikowano: 2020-04-28 18:14

Trzy tygodnie temu w programie branżowe pary opowiadały o tym jak radzą sobie z epidemiologicznym kryzysem w filmowej branży (link do artykułu), dwa tygodnie temu dwóch dyrektorów wrocławskich kin odpowiedziało na podobne pytania (link do artykułu), tydzień temu rozmawialiśmy z dystrybutorami filmowymi w dobie kryzysu COVID 19 (link do artykułu). Nadszedł czas na krytyków filmowych.

Połączyliśmy się z:Błażejem Hrapkowiczem, który publikował m.in. w “Kinie”, “Dwutygodniku” i na Filmwebie. Laureat Grand Prix Konkursu im. Krzysztofa Mętraka. Za pokazanie "Indiany Jonesa" na festiwalu Nowe Horyzonty ma dozgonny szacunek prowadzących ten program:

Martą Wawrzyn - redaktorką naczelną Serialowa, największego w Polsce serwisu zajmującego się serialami. Jej teksty o serialach można znaleźć także na Newsweek.pl, Onecie i nie tylko:

Adamem Krukiem, autorem artykułów i wywiadów dla prasy polskiej („Film”,„Kino”, „Ekrany”, „Kwartalnik Filmowy”, „Filmweb”, „Dwutygodnik”) i zagranicznej („Images”, “Schegge”, “Iskusstwo Kino”). Laureat Grand Prix w Konkursie im. Krzysztofa Mętraka (2012):

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.