Krzysztof Kubów: Pilnie potrzebowaliśmy maseczek, zawiadomimy prokuraturę ws. oszustw

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2020-05-19 09:10 | Zmodyfikowano: 2020-05-19 09:12
A|A|A

fot. archiwum radiowroclaw.pl

- Dążymy do tego, by wybory prezydenckie odbyły się 28 czerwca - mówił na naszej antenie minister Krzysztof Kubów, szef gabinetu politycznego Prezesa Rady Ministrów. W Rozmowie Dnia Radia Wrocław minister mówił, że wybory mogły odbyć się w maju, ale Platformie Obywatelskiej zależało na zmianie kandydata w wyborach:

Prawo i Sprawiedliwość chce, żeby głosowanie było możliwe zarówno w lokalach wyborczych, jak i w sposób korespondencyjny.

Minister Kubów odniósł się też do doniesień mediów, które informowały że Ministerstwo Zdrowia zapłaciło 5,5 mln zł za maseczki bez atestów:

Posłuchaj rozmowy:

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Gosv
2020-05-21 08:35:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pilnie potrzebowaliśmy maseczek? Używając elementarnej logiki - dlaczego ich nie mieliście w agencji rezerw ? Demagodzy.
~popieramPIS
2020-05-20 23:47:55
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -2
Duda wygra w pierwszej turze!
~Panie ministrze dziękuje
2020-05-20 23:10:55
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -5
Posiadam we Wrocławiu 2 zakłady fotograficzne. W ramach tarczy antykryzysowej dostaliśmy ponad 60 tys. złotych. Zakłady nadal istnieją. Nie zwolniliśmy ani jednego pracownika. Dziękujemy.
~Do Łukasza Szumowskiego
2020-05-20 21:50:11
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 5
Panie ministrze, przez obostrzenia rządowe byłam zmuszona zamknąć swój zakład fryzjerski na dwa miesiące. Wystąpiłam o wszelkie dotacje w ramach tarczy antykryzysowej, do dzisiaj nie otrzymałam ani złotówki w ramach pomocy. Samotnie wychowuję dziecko, nie mam za co żyć. Czy mógłby mi pan przynajmniej załatwić kontrakt na dostawę maseczek? Posiadam legalnie zarejestrowaną działalność, mogę dopisać do swojego PKD obrót materiałami medycznymi. Wierzę, że skoro udało się instruktorowi narciarstwa, to i ja mogę liczyć na taką pomoc. Czekam z utęsknieniem na odpowiedź.
~Jasne jak słońce
2020-05-20 20:44:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -2
Co za hipokryzja! PO atakuje MZ, ale Neumann proponował resortowi maseczki bez certyfikatów. Cieszyński pokazał SMS od polityka 20.05.2020 Udostepnij ! Chcieli po prostu podpuscic MZ zeby potem ich oskarzyc i na tym zyskac poparcie ? Polacy na taki numer sie nie nabiorą ! Wiceminister Cieszyński pokazał esemesa, którego otrzymał 16 marca od posła KO Sławomira Neumanna. Polityk pytał w nim o „przyspieszone procedury robienia certyfikatów na maseczki jednorazowe”, bo „znajomy może ściągnąć w normalnych cenach duże ilości szybko, ale ten producent z Chin nie jest certyfikowany”. Krótko mówiąc - polityk PO chciał pomóc znajomemu w sprzedaży maseczek bez odpowiednich certyfikatów. To ten Neumann jeszcze nie siedzi?
~Śmieszą mnie te
2020-05-20 15:36:22
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -6
fajkniusy o ministrze Szumowskim. Najlepszy lekarz od 30 lat. Najlepszy minister od 30 lat, a debile brednie powtarzają z tefauenu i innego syfu wyborczego.
~fachowiec
2020-05-20 15:15:14
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Te 5,5 mln to były nasze pieniądze, które na zamieszaniu wokół pandemii zdefraudował kolega Szumowiny. Ale PiS cały swój kapitał zbudował na żerowaniu na ludzkiej biedzie, więc to nie dziwi.
~MAFIA LIBERALNA
2020-05-20 14:59:50
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
niszczyła Polskę przez 30 lat. Chce rządzić przez kolejne 30 eksmitując staruszków, wspierając zagraniczne inwestycje i banki. Chce Polakom odebrać godność. Z tego powodu będą przegrywać każde wybory.
~Popatrzcie
2020-05-20 11:42:37
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 10
na ich twarze nie skalane myślą. Creme de la creme, najlepsi z najlepszych! Ich knajackie miny mówią wszystko. Niziny intelektualne, patologia i złodziejstwo.
~instruktor narciarstwa
2020-05-19 21:34:52
z adresu IP: (37.120.xxx.xxx)
Ocena: 15
Sprzedam 5000 sztuk maseczek FFP3, referencje od Łukasza S. ;) Kontakt na priv
~Wszystko czego dotkną
2020-05-19 17:14:03
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -8
liberałowie Belka, Balcerowicz, Lewandowski, kopacz, tusk jest zniszczone. WYGRA PIS, BO WSZYSCY NA NICH ZAGŁOSUJEMY. Kto nie zagłosuje? Złodzieje i osoby, które mają układ z ze złodziejskim układem.
~Platfroma
2020-05-19 17:12:11
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -8
chce nadal niszczyć Polskę. Tak robią od 30 lat.
~jpis
2020-05-19 15:26:06
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
jpis
~Rabiejka
2020-05-19 15:14:27
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 42
POlszewicka targowica sprzedajną razem z mafią VAT-owską okradli Polskę i Polaków na ok. 200mld. PiSiory za brak atestów zgłosili natychmiast sprawę do prokuratury. Dodatkowo ostrzegli kraje UE przed maskami jakie bez atestu dostarcza unijni krętacze. Taka jest różnica, że POlszewiki złodziei ochraniali a PiSiory ścigają. PS. Za Kichawę-Końską mamy dublera Trzaskowskiego, który ze swoich wyborców robi idiotów. Sam usunął w stolicy nazwę al. L. Kaczyńskiego i przywrócił AL. A wczoraj wmawiał POlszewickim matołkom, że po wyborach zarządzi przywrócenie czegoś co sam usunął. W te brednie wierzą tylko totalne tumany POlszewickie, tęczowe lewactwo i ludochłoptasie.
~Ślązak
2020-05-19 13:01:56
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: -2
Wszystko co dotknie PiS zamienia się w g..no. Ta banda Kaczyńskiego jest niebezpieczna dla Polski!
~Precz
2020-05-19 10:26:03
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 11
z pisowską złodziejską hołotą! Nawet w trakcie takiego kryzysu robią wałki żeby kasę przytulić i to osoby na najwyższych szczeblach!
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.