Dominika Mras odchodzi z Volley Wrocław

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2020-05-25 06:17

Dla Mras był to trzeci sezon w ekstraklasie kobiet. Wcześniej występowała w Treflu Sopot i ŁKS-ie Commercecon Łódź. Zanim trafiła do #VolleyWrocław rozegrała bardzo dobry sezon na pierwszoligowych parkietach – w barwach UNI Opole.

Gdańszczanka dołączyła do składu w minionym sezonie jako druga rozgrywająca, by wspomóc Natalię Gajewską i zadanie wykonała z nawiązką. Na boisku spisywała się na miarę swoich możliwości, o czym najlepiej świadczy fakt, że dwukrotnie odebrała nagrodę dla najlepszej zawodniczki meczu (w spotkaniach domowych z Energą MKS Kalisz i Wisłą Warszawa). Wystąpiła w 55 setach, zaserwowała 5 asów i postawiła 3 punktowe bloki. Przede wszystkim jednak dobrze dystrybuowała piłki pomiędzy swoje koleżanki z drużyny.

- Moja przygoda z #VolleyWrocław dobiega końca. Bardzo dużo nauczyłam się w tym sezonie i spędziłam tutaj naprawdę fajny czas. Dziękuję kibicom za wspieranie nas w tym sezonie i mam nadzieję, że szybko się zobaczymy ponownie – powiedziała Dominika Mras.

- Dziękujemy Dominice za cały sezon sportowej walki. Dzielnie zastępowała Natalię Gajewską, a przez środkową cześć sezonu – stanowiła o sile naszej drużyny. Życzymy powodzenia w nowym klubie i także mówimy: do zobaczenia! – dodał Jacek Grabowski, prezes zarządu Volleyball Wrocław S.A.

Dominika Mras jest drugą, obok Natalii Gajewskiej, rozgrywającą, która opuszcza ekipę #VolleyWrocław. Pozycja ta we wrocławskim klubie zostanie przebudowana i pojawią się dwie nowe siatkarki.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.