Debata Polityczna: Komentarze po wyborach prezydenckich

Marcin Rosiński, GN | Utworzono: 2020-07-13 08:56 | Zmodyfikowano: 2020-07-13 09:03
A|A|A

fot. archiwum Radia Wrocław

Michał Jaros poseł Platformy Obywatelskiej w naszym studiu komentował, że urzędujący prezydent będzie miał trudne zadanie, bo blisko połowo obywateli go nie popiera:

Andrzej Kilijanek, miejski radny Prawa i Sprawiedliwości tłumaczy, że po tych wyborach liczy na lepszą współpracę z opozycją:

Paweł Gancarz z Polskiego Stronnictwa Ludowego nie wierzy w pokojowe apele po kampanii:

Czy wyborcy Konfederacji okazali się decydujący w drugiej turze. Marta Czech mówi, że nikt nie będzie rozliczał ich na kogo głosowali:

Posłuchaj debaty:

cz.1

cz.2

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~wyborca
2020-07-15 19:09:08
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 3
Po tej całej dyskusji jakże jestem szczęśliwy że Duda został ponownie wybrany na Prezydenta Polski. Gratulacje Panie Prezydencie Duda!
~L.W
2020-07-14 20:50:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -5
Konfederacja konfidenci nie popierając nikogo poparli Trzaskowskiego każdy dobrze o tym wie!Pan Bosak jest zerem!
~Marek
2020-07-14 00:05:43
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Oj Panie Janku, co Pan wyprawia!!!! Pani Marta Czech w swoich wystąpieniach zachowuje pełną kurtuazję. Pan Kilijanek jest opryskliwy i nietaktowny. Nie zauważył Pan tego? On wchodzi w słowa swoim rozmòwcom, atakuje ich. Pani Marta Czech jest osobą wyjątkowo taktowną, powściągliwą i merytoryczną. Jest Pan niesprawiedliwy!!!
~Andrzej
2020-07-13 22:54:40
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 1
Panie Janie! Pani Marta Czech jest osobą powściągliwą w wyrażaniu śłòw oraz zachowaniu. Jej opinia jest niepodważalna. To Pan Kilijanek jest opryskliwy. Nie ma szacunku do swoich rozmòwcòw. Wchodzi im w słowa nie pozwalając im na kontynuację swoich wypowiedzi. Proszę dać spokój tej Pani, a jak Pan nie lubi kobiet, to proszę nie słuchać audycji z ich udziałem. Bardzo wysoko cenię sobie Panią Martę Czech. Jest osobą konkretną, nie zanudza słuchaczy radia nudnymi wywodami, jak to czynią niektòrzy politycy.
~Zygmunt
2020-07-13 22:09:37
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
To Pan szkodzi Konfederacji Panie Janku swoją niesłuszną, złośliwą krytyką. Pani M. Czech potrafi bronić Konfederację oddalając niesłuszne zarzuty stawiane przez niektórych rozmòwcòw, potwierdzając je faktami. Wypowiedzi tej Pani są lapidarne, konkretne, nie rozwodzi się nad tematami, które nie mają uzasadnienia. Z wielką przyjemnością i uwagą słucham programu z udziałem Pani M. Czech. Życzę jej, aby częściej była zapraszana do udziału w tym programie oraz w telewizji. Niech Pan odpuści sobie złośliwość i skoncentruje się nad tematami poruszanymi w audycji radiowej. Przewaga inteligencji oraz sposób przekazywania treści KOBIETY nad niektórymi mężczyznami zapewne Pana irytuje i stąd ta złośliwość do niewinnej i pięknej kobiety. Gratuluję Pani M .Czech udanych wystąpień w programie i życzę jej następnych, częstych, udanych wystąpień w programach medialnych. Z przyjemnością też słucham prowadzącego audycję Pana M. Rosińskiego. Radzę Panu oraz potencjalnym recenzentom eksponować zalety rozmòwcòw, a swoją osobistą, subiektywną krytykę zachować dla siebie. Wyjdzie to nam wszystkim na dobre.
~Oooooottty6
2020-07-13 21:19:58
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -1
Tttyyyyyyyy
~Andrzej Kilijanek
2020-07-13 12:54:55
z adresu IP: (195.245.xxx.xxx)
Ocena: 14
miejski radny Prawa i Sprawiedliwości tłumaczy, że po tych wyborach liczy na lepszą współpracę z opozycją - poważnie?? A jak zachowuje się od 5 lat PiS przy współpracy z kimkolwiek?? Brak jakichkolwiek debat, brak merytorycznych rozmów, jest tylko nasze-wasze i głosowanie wszystkiego an block.
~Janek
2020-07-13 10:13:49
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -1
Hey Konfa możecie wysłać kogoś innego do studia ta pani M.Czech więcej wam szkodzi niż pomaga. Nie rozumiem dlaczego ta kobieta jest taka opryskliwa za każdym razem kiedy jest w studiu. Ostatnio był jakiś pan szumilo i prowadził bardziej wyważoną dyskusję