Krzysztof Śmiszek: Nie będzie pieniędzy, jeśli nie będziemy szanować podstawowych wartości

Dariusz Wieczorkowski, d | Utworzono: 2020-10-07 08:53 | Zmodyfikowano: 2020-10-07 08:56
A|A|A

(fot. archiwum / Radio Wrocław)

Szerokim echem w mediach odbiła się wypowiedź sprzed kilku dni niemieckiej polityk i wiceprzewodniczącej parlamentu europejskiego Katariny Barley o finansowym zagłodzeniu Węgier. Czy taki język powinien mieć miejsce w debacie publicznej? I czy lewica popiera takie wypowiedzi?

- Nie będzie pieniędzy, jeśli nie będziemy szanować podstawowych wartości - komentował na antenie Radia Wrocław Krzysztof Śmiszek z Wiosny.

POSŁUCHAJ:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mr.Bean
2020-10-08 16:06:10
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 4
Co za bzdury ten sodomita opowiada, że tacy ludzie są w polityce i biorą pieniądze podatników!!!
~RPO
2020-10-07 21:39:48
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 5
Że też ten koleś się nie słyszy.... Powiedział mniej więcej tak "Nie będzie więcej paciorki, jak nie będzie słuchać pana"
~fachowiec
2020-10-07 16:08:32
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -9
EU wcześniej czy później przykręci kurek z pieniędzmi i skończy się wymachiwanie szabelką.
~Robusta
2020-10-07 11:38:23
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: 6
Tęczowo lewacko-bolszewickie zdziczałe kundelki ujadają na Polskę i Polaków. Totalna targowica POlszewicko-lewacka to najgroźniejszy wróg naszej biało-czetwonej Ojczyzny. Stop tęczowej zarazie. Zakaz pedałowania.
~Michał
2020-10-07 11:30:51
z adresu IP: (83.26.xxx.xxx)
Ocena: 10
"Nie będzie pieniędzy, jeśli nie będziemy szanować podstawowych wartości" -a to dobre. Póki co to Twoje kolego środowisko nie szanuje i podważa podstawowe wartości.
~Księgi Kovidowe
2020-10-07 11:30:28
z adresu IP: (37.7.xxx.xxx)
Ocena: -2
Fekaliany trud
~tutejszy
2020-10-07 11:07:32
z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Ocena: 16
homosoviticus zawsze grabili narody i państwa w imię wprowadzania "podstawowych wartości" wczoraj moskwa dziś bruksela
~Karman
2020-10-07 09:32:30
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 10
Bzdura. Podstawa prawna, szanowny panie. Traktaty europejskie powstawały w czasach, gdzie priorytetem była polityka regionalna i na to przeznaczone są takie fundusze jak Europejski Fundusz ROZWOJU REGIONALNEGO czy to się podoba wyznawcom tęczy czy nie. I do takiej unii wstępowaliśmy a nie do tęczowej międzynarodówki. Po prostu Brukselę trzeba przewietrzyć z biurokratów, którzy chcieliby o wszystkim decydować i ideologicznie zacietrzewionych pięknoduchów....
~Ada
2020-10-07 09:14:34
z adresu IP: (109.40.xxx.xxx)
Ocena: 1
Takiś Śmiszek?!