Chrobry powalczył w Kielcach, ale wysoko przegrał

Michał Hamburger | Utworzono: 2020-11-22 07:00
A|A|A

fot. Chrobry Głogów

Chrobry grał uważnie w obronie i w wielu przypadkach gospodarze musieli się mocno napracować, aby oddać rzut. W całym meczu zabrakło jednak przyjezdnym skuteczności.

Pierwsze kilkanaście minut to bardzo wyrównana gra – bramki padały na zmianę i było ciekawie. Chrobry nie wyglądał na zespół słabszy i ambitnie dotrzymywał kroku Łomży. Błysnął Jamioł, który rzucał ładne bramki z drugiej linii, trafiali Babicz i Orpik.

Kielce odskoczyły po 18. minucie – Vivie trafiło cztery razy z rzędu i do gwizdka kończącego pierwszą część meczu wypracowało sześć bramek przewagi. Po przerwie Chrobremu zabrakło niestety skuteczności.

W całym spotkaniu nie rzucili czterech rzutów karnych, nie wykorzystali też kilku sytuacji stuprocentowych. Szkoda, bo może nie pozwoliłoby to wygrać, ale z pewnością wynik byłby dla Chrobrego bardziej korzystny.

Łomża Vive Kielce – KS SPR Chrobry Głogów 37:26 (19:13)

Łomża: Kornecki, Wałąch – Vujovic 5, Olejniczak, SIćko 4, Tournat 4, Lijewski 1, Kulesh 5, Moryto 5, Surgiel 2, Fernandez 2, Kaczor 2, DUjshebaev 3, Karalek 4

Chrorby: Dereviankin, Stachera 1, Kapela – Krzywicki 1, Grabowski 2, Zdobylak, Warmijak 1, Babicz 5, Przysiek 2, Tylutki, Marszałęk, Orpik 2, Jamioł 4, Krzysztofik 7, Bekisz 1.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama