Koszykarki z Polkowic przegrały w Gorzowie Wielkopolskim

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2021-03-03 21:25 | Zmodyfikowano: 2021-03-03 21:26

Mecz ustawiła pierwsza kwarta przegrana przez zawodniczki Karola Kowalewskiego 16:33. W kolejnej części spotkania polkowiczanki zdobyły zaledwie... 7 punktów i do przerwy było 23:55. Przy takim wyniku druga połowa była już tylko formalnością.

CCC pozwoliło ekipie gospodarzy trafić aż 55% rzutów z gry (35/63). Ekipa z Polkowic grała na zaledwie 38% skuteczności (26/67). AZS koncertowo rozprowadzał swoje akcje. Aż 28 z 35 celnych rzutów było asystowanych. Dla porównania CCC miało tylko 10 asyst.

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 92:73 (33:16, 22:7, 14:31, 23:19)

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.: Megan Gustafson 28, Shatori Walker-Kimbrough 19, Borislava Hristova 16, Cheridene Green 10, Agnieszka Kaczmarczyk 8, Karolina Matkowska 8, Dominika Owczarzak 3, Aleksandra Kuczyńska 0, Katarzyna Dźwigalska 0.

CCC Polkowice: Aaryn Ellenberg-Wiley 19, Weronika Gajda 19, Keisha Hampton 11, Kamile Nacickaite 8, Klaudia Gertchen 7, Dragana Stankovic 7, Weronika Telenga 2, Amanda Kantzy 0, Alicja Grabska 0.