Mecz przyjaźni przy pustych trybunach

Wojciech Klich | Utworzono: 2021-04-10 08:59
A|A|A

fot. slaskwroclaw.pl

Dla trenera Jacka Magiery będzie to drugie spotkanie w tej roli. W debiucie zespół Śląska wygrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:0. Dziś na wrocławian czeka tym razem zespół z górnej części tabeli.

Lechia na początku sezonu nie zachwycała, ale w ostatnich 10 spotkaniach klub znad morza doznał tylko dwóch porażek, a aż sześć razy wygrywał. W ostatniej kolejce o dobrej formie Lechii boleśnie przekonali się zawodnicy Zagłębia Lubin, którzy przegrali z gdańszczanami 1:3. Najmocniejsze punkty rywali to napastnicy, bardzo skuteczny jest w ostatnim czasie Łukasz Zwoliński, a kibicom Śląska nie trzeba też przedstawiać Flavio Paixao.

W zespole Śląska bez zmian wygląda sytuacja kadrowa - urazy wciąż leczą Maciej Wilusz i Wojciech Golla. Nie wiadomo natomiast na jakie ustawienie zdecyduje się Magiera. Trener na konferencji prasowej zapewniał, że taktyka z trójką obrońców nie będzie stosowana w każdym spotkaniu, ale jest możliwe, że właśnie tak zdecyduje się ustawić swój zespół szkoleniowiec na mecz z groźną w ofensywie Lechią.

Początek spotkania o godzinie 20.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama