Sztuki wizualne w RWK 18/2021 [POSŁUCHAJ]

Maciek Przestalski | Utworzono: 2021-05-05 19:15 | Zmodyfikowano: 2021-05-03 21:47
A|A|A

Fot. Radio Wrocław Kultura


galerii komiksu i ilustracji Tymczasem w Centrum Kultury Zamek od piątku oglądać będzie można wystawę "Plakat lubi skakać". Posłuchaj rozmowy z pochodzącym z Poznania twórcą plakatów, malarzem i pedagogiem Przemysławem Szydłowskim.


OP ENHEIM
rusza z kolejnym otwartym naborem dla młodych artystów i artystek z Dolnego Śląska. O drugiej edycji OP Young opowiedziała Kama Wróbel.


Od 12 do 30 maja potrwa Biennale Sztuki WRO 2021. Gosia Sikorska i Cezary Wicher opowiedzieli o pracach i wydarzeniach otwarcia, formach dostępności i programach wideo.


Klubie Pod Kolumnami trwa kolejna wystawa prac wrocławskiego grafika Grzegorza Kochańca. Tym razem zafascynowany surrealizmem, filozofią i mitologią artysta prezentuje swoją wizję dwunastu znaków zodiaku. 


W galerii Dizajn BWA Wrocław rozpoczyna się właśnie wystawa "Kod ceramiki" opowiadającą o nowym kontekście zastosowania ceramiki w dizajnie, zrównoważonym przemyśle, nauce i technologii oraz kodowaniu jako praktyce projektowej. Porozmawiałem o tym z kuratorką Renatą Bonter-Jędrzejewską.

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama