R. Dutkiewicz: O Sutryku chcę mówić dobrze albo wcale. Nie udało mi się zszyć koalicji w mieście

Dariusz Wieczorkowski, GN | Utworzono: 2021-05-05 09:36 | Zmodyfikowano: 2021-05-05 09:39
A|A|A

fot. RW

"Zagłosowałbym za Krajowym Funduszem Odbudowy" - potwierdził na naszej antenie były prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Jak dodał, nie podobała mu się postawa Lewicy, która sama podjęła negocjacje z Prawem i Sprawiedliwością:

Dutkiewicz dodał, że opozycja mogła osiągnąć więcej w negocjacjach z rządem, bo, jak powiedział Rafał Dutkiewicz, prezes Kaczyński był na musiku:

Rafał Dutkiewicz ocenił także zamieszania we wrocławskiej radzie miejskiej. Jego radni wraz z PiS-em odwołali przewodniczącego. Dodał, że jest w rodzinie spór i ten spór się zaostrzył. Tłumaczył też, że nie udało mu się go załagodzić, choć próbował:

Dlaczego się nie udało? - Nie potrafię powiedzieć. Obie strony nie chciały ustąpić - odpowiadał Dutkiewicz:

Czy Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia marzy o polityce krajowej? - Wierzę, że Wrocław jest dla niego teraz najważniejszy - mówi Rafał Dutkiewicz:

Gdzie w tej chwili jest Nowa Nadzieja Rafała Dutkiewicza? Czy stowarzyszenie przerodzi się w partię polityczną?

Były prezydent Bronisław Komorowski chce wrócić do polityki i tworzyć ruch z osobami o poglądach konserwatywnych. - Ja telefonu od Bronisława Komorowskiego nie otrzymałem, nie wiem, czy sam bym taki wykonał - ocenił były prezydent Wrocławia:

Posłuchaj rozmowy:

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~AjWaj
2021-05-16 10:56:27
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 0
Pan $utryk nie nadaje się na Prezydenta Wrocławia, ponieważ nie rozwiązuje podstawowych, prostych problemów w mieście i nie polepsza jakości życia mieszkańców! Co Pan zamierza zrobić w temacie całodobowo zakorkowanej ul. Zwycięskiej? Pan $utryk to taki małolat, który zajmuje się własnym lansem na FB. Dorośli, prawdziwi mężczyźni rozwiązują realne problemy! Szalom.
~AjWaj
2021-05-07 11:54:34
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 20
Ci goście mają mieszkańców Wrocławia za stado baranów i owiec do strzyżenia! Co za buta, arogancja i brak pokory! Dobrze, albo wcale? A co to, Pan $utryk to święta krowa, której nie można krytykować? Wg mnie układ wrocławski, który rządzi od kilkudziesięciu lat jest do niczego! Wrocław nie rozwija się w sposób zrównoważony, a jakość życia jest bardzo niska w porównaniu do innych lokalizacji w Polsce i nie tylko! Wrocław to wydmuszka marketingowa, której blask już dawno minął! Drodzy mieszkańcy Wrocławia ogarnijcie się, zobaczcie jak wygląda jakość życia w innych lokalizacjach i w wyborach samorządowych wybierajcie ludzi, którzy będą dbać o Wrocław i mieszkańców, a nie tylko nabijać kasę sobie, kolegom i państwom trzecim. Szalom!
~Ojejku
2021-05-06 10:34:07
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 4
Tak się mówi o zmarłych proszę Pana
~wrocławianin
2021-05-06 07:32:18
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 26
Dutkiewicz przez swoje poronione pomysły wpędził Wrocław w wielomiliardowe długi. Stadion miejski to skarbonka bez dna z zerowym wykorzystaniem na co dzień. Podobnie drugi stadion. Stracone pieniądze to stolica kultury, paraigrzyska, Grafit, Arlekin, rzeźba na wyspie, fotki babci Maryni, deficytowe forum muzyki, fontanny. Góry pieniędzy pochłonął piłkarski Śląsk Wrocław. Zamiast postawić od początku na prace z wrocławską piłkarską młodzieżą za grube pieniądze importowano zagranicznych, trzeciorzędnych emerytów, którzy nie mogli już znaleźć zatrudnienia w swoich ojczystych krajach. Dutkiewicz wydając pieniądze na bzdety robił to kosztem zaspokojenia żywotnych potrzeb mieszkańców Wrocławia. Dutkiewicz zostawił po sobie w fatalnym stanie drogi, ulice, chodniki, kamienice komunalne, MPK, tory tramwajowe, komunikację we Wrocławiu. Nie budował żłobków, przedszkoli, szkół, ulic i chodników na nowo powstających osiedlach. Na swojego następcę namaścił wyjątkowo nie nadającego się na Prezydenta Miasta Wrocławia socjologa $uryka.
~Kasia
2021-05-05 20:11:29
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 6
Ciekawe , czy pan Dudkiewicz wiedział o grzeszkach swojego kumpla Gulbinowicza
~Gites
2021-05-05 17:13:49
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 8
Platforma z Markiem Łapinskim po ostatniej kompromitacji w sejmiku idzie na dno.
~Adam
2021-05-05 15:25:20
z adresu IP: (188.33.xxx.xxx)
Ocena: -4
Wracaj Bogdanie Zdrojewski !
~Piotr
2021-05-05 14:10:50
z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Ocena: -10
Panie Rafale wracaj ! Miasto potrzebuje Prezydenta :)
~www
2021-05-05 14:09:38
z adresu IP: (195.22.xxx.xxx)
Ocena: 3
a może wystarczy mówić prawdę ?!
~fan
2021-05-05 13:01:26
z adresu IP: (95.48.xxx.xxx)
Ocena: 14
a to Sutryk jest jeszcze prezydentem Wrocławia? Myslałem, że już Rzeszowa:-)Ale faktycznie - jest taki niewyraźny, niezdecydowany i w ogóle - chyba za wcześnie został Prezydentem Wro.
~100%racji
2021-05-05 12:50:48
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 2
O Sutryku chcę mówić dobrze albo wcale.
~CZY TO TEN PAN,
2021-05-05 12:42:38
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 9
który chwalił likwidację miejsc pracy przez Lewandowskiego i Balcerowicza?
~wieslaw
2021-05-05 11:55:42
z adresu IP: (185.27.xxx.xxx)
Ocena: 9
rafal daj sobie spokój
~Wnikliwy obserwator
2021-05-05 11:29:33
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dutkiewicz: "O Sutryku chcę mówić dobrze albo wcale". To Sutryk umarł? Bo taką formułę stosuje się w przypadku mówienia o nieboszczykach.
~rafi
2021-05-05 11:21:44
z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
Ocena: 1
Marskość, czy miałkość, niby jest różnica, ale...
~prywatyzator starówki
2021-05-05 11:17:14
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 10
nadal na topie?
~Sid
2021-05-05 10:58:57
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -9
Szkoda, że Pan Dutkiewicz nie jest już Prezydentem Wrocławia. Mam nadzieję, że wystartuje w nadchodzących wyborach.
~Bohdan
2021-05-05 10:21:31
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 7
Chyba Pan Rafał już nie kontroluje nawet własnego planktonu
~Sur
2021-05-05 10:08:22
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 9
Zabudowal WROCŁAW nje ma juz miejsc przestrseni wsysko grodzone I deweloperka .Jak zachod? B slabo
~////
2021-05-05 10:06:24
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Ziew...