Szpital tymczasowy we Wrocławiu po raz kolejny pod lupą polityków

Malwina Gadawa, d | Utworzono: 2021-06-11 14:27 | Zmodyfikowano: 2021-06-11 14:28
A|A|A

(fot. archiwum Radia Wrocław)

Wojewoda Jarosław Obremski dziś nie chciał komentować konferencji, ale na podobne argumenty odpowiadał politykom już w marcu, w środku kolejnej fali pandemii.

Budowa szpitala przy ul. Rakietowej pochłonęła 75 milionów złotych. Obiekt jest w stanie pomieścić ok. 400 pacjentów. Obecnie placówka została zamknięta, ale umowa z prywatnym właścicielem terenu zostanie przedłużona.

Obiekt ma być w gotowości, jeżeli jesienią nadejdzie kolejna fala pandemii.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~jaslucham tvPOLIN
2021-06-14 01:07:57
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 9
iradia tegoż i wiem żeby wócić do NORMALNOŚĆI muszę się KŁUĆ w ramię aż do mojego smutnego końca w trumnie
~Genia
2021-06-13 08:35:13
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 0
Niczego platforma nie potrafi poza składaniem wniosków o votum nieufności, krytykować celowość powstania szpitala tymczasowego, albo parę razy obesrać Wisłę. Powołają komisję która ma stwierdzić co? Tezę o marnotrawieniu? Czekam z wypiekami na twarzy na kolejną kompromitację "mężów" i "żon" stanu(oczywiście z platformy, czyli peło)
~fachowiec
2021-06-11 22:19:37
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: 7
Taki Miś na miarę naszych możliwości. Do niczego nie był potrzebny, ale 75 baniek zniknęło.
~Janusz
2021-06-11 20:36:40
z adresu IP: (91.90.xxx.xxx)
Ocena: -3
Przecież we Wroclawiu jest Hala Ludowa, Centrum Konferencyjne, Stadion gdzie właścicielem jest miasto dlaczego akurat w tym miejscu. Bo kolega premiera Vateusza pan Bluj z PO macza w tym palce.
~pacjent
2021-06-11 19:29:43
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -4
Szpital okazał się bardzo potrzebny. Działania Polskiego Rządu i Wojewody Dolnośląskiego byly skuteczne. Dzięki temu uratowano wiele ludzkich istnień,
~Pl.
2021-06-11 18:25:59
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 9
Jaki szpital???? To jest jawny przekręt.
~Stopayeti
2021-06-11 16:48:36
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 10
Chyba Krzysztof Tudaj chce działać jako mesjasz i przewidywać co będzie w przyszłości ????To niech nam powie :już nie będzie pandemii i nie należy przedłużać umowy z prywatnym właścicielem.Niech to w końcu powie i że bierze za to pełną odpowiedzialność finansową nie polityczną./polityczną to znamy/.