Wrocław: Prezydent Jacek Sutryk znów ma większość w radzie miejskiej. Do jego klubu dołączył Sergiusz Kmiecik

Malwina Gadawa, KM | Utworzono: 2021-06-16 20:09 | Zmodyfikowano: 2021-06-16 20:14
A|A|A

Sergiusz Kmiecik (fot. archiwum Radia Wrocław)

Sergiusz Kmiecik tłumaczy dlaczego zdecydował się na zmianę:

Szef klubu PiS Michał Kurczewski przypomina, że próby pozyskania radnych z jego klubu trwają od początku tej kadencji. Krytykuje radnych, którzy zdecydowali się na zmianę politycznych barw:

Od początku tej kadencji z klubu PiS odeszła już piątka radnych. Wszyscy zasilili klub Jacka Sutryka. Sergiusz Kmiecik zapewnia, że choć zmienił klub to z Porozumienia odchodzić nie zamierza. Prezydent Wrocławia dodaje, że w jego klubie jest miejsca dla każdego kto kocha Wrocław i chce działać na rzecz mieszkańców.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Miki.
2021-06-28 10:18:16
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 0
Szkoda Wrocławia ‼️ Miastem rządzą sprzedawczyki i banda taboretów ‼️????????????
~obrabia
2021-06-19 03:12:24
z adresu IP: (46.169.xxx.xxx)
Ocena: 4
rozetę i pcha na 100
~****-***
2021-06-17 23:10:28
z adresu IP: (185.249.xxx.xxx)
Ocena: 16
Splunąć mu w ryja, bo twarzy to, to nigdy nie miało. To zbyt mało by opisać to co się czuje. Rzygać się chce. Dzięki za podwyżkę biletów, którą miesiąc wcześniej odrzucałeś.
~KWk
2021-06-17 11:01:26
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: -16
Dzięki Bogu!!! Ataki na Sutryka są bezpodstawne i niesmaczne!
~Lubi konfitury
2021-06-17 10:44:10
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 12
Za takie przejście to będzie miał stanowisko w co najmniej pięciu radach nadzorczych, suto opłacane przez Sutryka, a sponsorowane przez pracujących Polaków. Wrocław miał gang łysego logika, wczesnorannego przyjaciela biskupa, a teraz ma gang Arlekina, przyjaciela Fejsa, Tłita i Insta.
~DKa
2021-06-17 10:27:20
z adresu IP: (88.199.xxx.xxx)
Ocena: 10
Entliczek pentliczek czerwony stoliczek a wy dalej szczujcie na siebie wyborcy popisu VATeusz - doradca Donalda - premier Jarek duży - minister po - wicepremier pis
~Jaś Fasola
2021-06-17 10:20:18
z adresu IP: (89.71.xxx.xxx)
Ocena: 6
Sutryk musi odejść i ten cały układ wrocławski, który działa na szkodę mieszkańców!!!
~wyborca
2021-06-17 09:30:01
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: 1
Prezydent Jacek Sutryk znów ma większość w radzie miejskiej co, być może, pomoże mu uniknąć przegłosowania wotum nieufności.
~wyub
2021-06-17 09:27:49
z adresu IP: (31.11.xxx.xxx)
Ocena: -9
Prezydent Jacek Sutryk znów ma większość w radzie miejskiej.
~Wrocek
2021-06-17 08:48:15
z adresu IP: (83.15.xxx.xxx)
Ocena: 11
A myślałem że Pan Kmiecik jest rozsądniejszym politykiem. Przechodząc na stronę osób szkodzących Wrocławiowi pokazał, że liczy się dla niego polityka i stanowiska, a nie dobro Mieszkańców i Wrocławia. Szkoda, duży minus dla Pana.
~Klijanek
2021-06-17 08:43:35
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -5
I bardzo dobrze, ***** ***!
~Nie chodzimy na wybory
2021-06-17 03:15:02
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: 11
Odkąd wygrywają kapitalistyczne świnie. Jakiś problem? Pamiętaj - idziesz na wybory - ty odpowiadasz za prywatyzację Polski i śmierć setek osób!
~////
2021-06-17 01:22:07
z adresu IP: (178.235.xxx.xxx)
Ocena: 8
Największym wrocławskim szkodnikiem jest Sutryk. Kto z nim przystaje też się staje szkodnikiem.
~Teleporada
2021-06-17 00:38:19
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 1
Korbowód
~Boss
2021-06-16 23:38:23
z adresu IP: (178.43.xxx.xxx)
Ocena: 10
Pan Sergiusz Kmiecik startował z listy PiS, to wyborcy PiS na niego głosowali. Dziś ich oszukał i przeszedł na stronę prezydenta Jacka Sutryka, który zamiast Wrocławiem zajmuje się polityką - jest frontmanem opozycji totalnej, szefem ruchu R. Trzaskowskiego na Dolnym Śląsku. Oświadczenie S. Kmiecika to hipokryzja, jak można tak kpić z wyborców i nisko upaść?!!!
~Aga
2021-06-16 23:26:27
z adresu IP: (77.255.xxx.xxx)
Ocena: 8
Pan Kmiecik będzie teraz działał ponad podzialami ???? i dlatego wstąpił do klubu sutryka, który te podziały wciąż tworzy. Przypominają się tu już dawno nieaktune słowa sutryka,że jest partią jest Wrocław. A zaraz potem konferencje ze schetyną i nachalne wspieranie kandydatów koalicji obywatelskiej ???? pan Kmiecik tylko się ośmieszył.
~fachowiec
2021-06-16 22:36:21
z adresu IP: (83.30.xxx.xxx)
Ocena: -3
I bardzo dobrze. Niedługo naczelny pieniacz Wroclawia Kiljanek zostanie w 1osobowym klubie :)
~Wyborca Gowina
2021-06-16 21:28:12
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: -5
brawo pan Kmiecik! Dość współpracy z ciamajdą Kurczewskim i szczucia na Sutryka. Szacunek!!!
~Czy miało miejsce...
2021-06-16 21:22:04
z adresu IP: (37.190.xxx.xxx)
Ocena: 10
...kupczenie synekurami?
~młoda
2021-06-16 21:16:12
z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Ocena: 9
Sprzedawczyk...
~wyborca
2021-06-16 20:58:23
z adresu IP: (89.64.xxx.xxx)
Ocena: 19
za ile?
~Wnikliwy obserwator
2021-06-16 20:41:47
z adresu IP: (81.190.xxx.xxx)
Ocena: 10
To w jakiej gminnej spółce obiecano mu stanowisko?
~Antyplatforma
2021-06-16 20:40:17
z adresu IP: (188.146.xxx.xxx)
Ocena: 6
Jakież to było oburzenie jak dojna zgraja podkupila radnego Kałuże w sejmiku śląskim, a proszę co robi Jacuś...