Cztery skrzydłowe zostają w KPR Kobierzyce

BT, mat. prasowe | Utworzono: 2021-06-17 19:45

Mariola Wiertelak wróciła do macierzystego klubu w 2017 roku z Zagłębia Lubin. Popularna “Kwiatek” jest kapitanką zespołu i jedną z najskuteczniejszych zawodniczek Kobierzyc. W minionym sezonie wystąpiła w blisko 30 meczach, w których zdobyła 88 bramek. W KPR-ze zostanie na kolejne dwa sezony.

Natalia Janas to czwarta najskuteczniejsza zawodniczka PGNiG Superligi kobiet. W 28 spotkaniach wpisała się na listę strzelczyń 125 razy. KPR reprezentuje od sezonu 2019/2020, kiedy to przeniosła się do Kobierzyc z Pogoni Szczecin. Będzie reprezentować barwy Kobierek przez kolejne dwa lata.

Paulina Ilnicka w tym sezonie wystąpiła w 27 meczach, w których zapisała na swoim koncie 13 trafień. Jest wychowanką KPR-u Gminy Kobierzyce. Wcześniej reprezentowała drużyny młodzieżowe oraz drugoligowy zespół Kobierek. Przedłużyła kontrakt o kolejny rok.

Patrycja Kozioł jest czwartą skrzydłową, która przedłużyła kontrakt z KPR-em Gminy Kobierzyce. To wychowanka klubu. Podobnie jak Ilnicka, wcześniej występowała także w drużynach młodzieżowych oraz drugoligowym zespole Kobierek. Parafowała kontrakt na kolejny sezon.

Kobierki opuszczą: Monika Koprowska, Martyna Michalak, Kinga Jakubowska oraz Karolina Mokrzka. Do zespołu w nowym sezonie dołączą cztery zawodniczki – Vitoria Macedo, Alona Shupyk, Oliwia Domagalska oraz Aleksandra Olek.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.