Uwaga, kierowcy! Zakorkowany poranek na dolnośląskich drogach

Wojciech Klich | Utworzono: 2021-06-21 07:01 | Zmodyfikowano: 2021-06-21 07:30
A|A|A

fot. Piotr Galicki

12:05

Zakończyły się już utrudnienia na A4. Korek na AOW zmalał z kolei do 7 kilometrów.

11:45

Powoli zmniejsza się zator na AOW. Obecnie ma około 8 kilometrów. Na autostradzie sytuacja bez zmian.

10:20

Powoli maleje korek na AOW, ale wciąż zator ma niemal 13 kilometrów. Lepiej kierować się przez centrum Wrocławia, jedynie trzeba uważać na ulicy Nowaka-Jeziorańskiego do Mostu Milenijnego, bo tam też jest ścisk.

Na autostradzie A4 wciąż zator też jest miedzy Kątami Wrocławskimi i Pietrzykowicami. Polepszyła się za to sytuacja między węzłami Krzywa i Krzyżowa w kierunku Zgorzelca.

7:00

Do wypadku na AOW doszło w kierunku Kudowy, za węzłem Wrocław Lotnisko. Zablokowane są na razie dwa pasy, zator zaczyna się już za Mostem Rędzińskim.

Żeby go uniknąć lepiej zjechać z AOW na węźle Wrocław Północ i przez miasto dostać się na Mokronoską i dopiero powrócić na AOW przez węzeł Wrocław Zachód.

Problemów nie brakuje też na autostradzie A4 - między Krzywą i Krzyżową w stronę Zgorzelca doszło do kolizji samochodu osobowego i ciężarówki. Dodatkowo Zespół Zarządzania Ruchem informuje też, że właśnie w tamtych rejonach panuje dziś ograniczenie prędkości ze względu na uszkodzoną nawierzchnię.

W kierunku Wrocławia utrudnienia czekają z kolei na kierowców między Kątami Wrocławskimi i Pietrzykowicami. Korek tworzy się, bo w tym miejscu trwa wymiana barier ochronnych.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama