Zablokowana autostrada Legnica – Wrocław

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2021-10-01 15:40 | Zmodyfikowano: 2021-10-01 15:40
A|A|A

fot. OSP Smolec

AKTUALIZACJA: godz. 19.05 - Ruch został wznowiony lewym pasem

Jezdnia w kierunku Wrocławia jest obecnie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać około 3 godz.

Objazd przez Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice drogą nr 347. Tam także jednak tworzą się korki.

Spory zator mamy także na autostradzie w przeciwnym kierunku, bo część drogi zajmują nadal służby ratunkowe pracujące przy wypadku na 143 km. Bardzo wolno przejeżdżamy na odcinku od węzła Wrocław Południe do Kątów Wrocławskich.

fot. OSP Smolec

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Antek
2021-10-08 01:07:31
z adresu IP: (74.56.xxx.xxx)
Ocena: 0
to sa takie wyniki jazdy w Polsce, bylem tam 2 lata temu i Pszyjechlem Polske w zdluz i w szerz. I na moje spojrzenia, kierowcy ni umia jezdzic bezpiecznie, jadac na autostradzie dojezdrzaja pod zderzak wolniejszego samochodu, lub ciezarowki i ostatnij chwili wyprzedzaja, wuobrazcie sobie ze ten wlny samochod jedzie 100km/godz a ruch wyprzedzajcy leci 189 km/godz to ten kierowca jadac wozem 1.6l wjuzdza w pas z predkoscia 100 km/g i musi przyspieszyc do 180 km/g aby go drudzy nie rozjechali i tak sie robia wypadki. jaby on wyprzedil 300-400 metrow od wozu przed nim to mial by szance zmienic pas bezpiecznie. punk drugi brak policji na autostradach, i 140 km/g to nie znaczy ze mozna jechac 180 km/g.
~Kwicol
2021-10-02 22:09:22
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 0
Proponuję tym bystrzakom wsiąść za tira na tydzień i wtedy porozmawiamy ,większość nie rozróżnia znaków na drodze jeżdżąc brykami z leasingu
~Adrian
2021-10-02 05:43:03
z adresu IP: (145.253.xxx.xxx)
Ocena: 2
To nie wyglada na zderzenie tylko na najechanie lub na jazde na zderzaku. Co ten pierwszy jechal do tyłu??? Typowa kolizja na tych odcinkach.wystarczy w niedziele sie przejechac jada 2-3 metry od siebie ???????????? nic dziwnego ze potem takie akcje...
~M-OU
2021-10-01 23:21:49
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: -2
A kto wam pier---one żarcie dostarcza i inne produkty i surowce na drogach nie są anioły wszyscy się spieszą A jakie są to wiecie. Psy wieszanie na kierowców. A może polityka napędza koło by ludzie ginęli za utrzymanie swoje i rodziny. Na jakim świecie żyjecie idealni ludzie po co jesteście na drogach . Bez takich jak wy było by mniej zdarzeń. Jest przykro że tyle ludzi ginie na drogach. Ale to jest też praca .jak w kopalniach .duzych fabrykach itd.bo jest akord .nie wiecie jak się zarabia.
~Mich
2021-10-01 21:47:30
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: -3
Kurna, komentarze z dupy , po pierwsze na odcinku okolo od 80km do katow nie ma pasa awaryjnego i pajacu trzeba jechać 110 nawet ferrari, to jeden fakt, po drugie jazda na zderzaku jest przez ograniczniki, jak by uczyli na kategorii B to może byś coś wiedział o życiu, a do tego wszystraczy chwilą tylko może mniej to drastycznie wygląda na osobówkach.
~Artur..
2021-10-01 21:30:28
z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Ocena: 2
To co się dzieje na A4 między Legnica i Wrocławiem i odwrotnie to jest pomsta do nieba. Kto daje uprawnienia na tiry. Przecież to są współcześni kamikadze. Ale co się dziwić,,, pracodawcy gonią ich jak pies kota,, Kiedyś żeby jeździć z przyczepą musiał 2 lata jeździć jako pomocnik i dyszel zaczepiać. Szkoda tego,, chłopa,, tyle.
~Jan zbędny
2021-10-01 20:47:01
z adresu IP: (78.8.xxx.xxx)
Ocena: 1
A potem jak naturalny objazd się zakorkuje, to Napier...ają przez wioski gminy kąty wrocławskie (romnów) i zawieszają się dluznice na wask
~Kaitek54
2021-10-01 20:38:25
z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Ocena: 2
Naturalna eliminacje odbywa na starej autostradzie gdzie nawet prezydent mało co niezginoł jak najszybciej niech cos robią
~Zzzz
2021-10-01 20:35:19
z adresu IP: (46.204.xxx.xxx)
Ocena: 4
Jechałem wczoraj na tym odcinku. Po pierwsze tiry jeżdżą na zderzak, po drugie wyprzedzanie. Na A4 jadąc 140 nagle z kolumny słoni jeden wyłania się na lewy pas, a następnie wlecze się przez kilka kilometrów i tylko po to żeby wyprzedzić jednego słonia. Na tym odcinku na dużych fragmentach jest zakaz wyprzedzania a mimo to tiry wyprzedzają.
~Yzk
2021-10-01 18:55:27
z adresu IP: (91.232.xxx.xxx)
Ocena: 4
Zakładam, że czerwony najpierw wyprzedzał 15minut, potem jak był z przodu o długość kabiny to zjechał na prawy, a potem musiał przyhamować i tyle. Na całej A4 powinien być zakaz wyprzedzania dla tirów. Niech tracą te 20km/dobę.
~Nalew
2021-10-01 18:40:50
z adresu IP: (5.173.xxx.xxx)
Ocena: -1
Jeszcze bliżej dupy niech jeżdżą... Porażka i współczuję rodzinie
~Kkar
2021-10-01 17:51:22
z adresu IP: (185.135.xxx.xxx)
Ocena: -4
Zawsze byłem pod wrażeniem pracy naszych służb. Pięknie ilustruje to powyższe zdjęcie. Dobrze że mają kieszenie bo co by z rękami zrobili.
~Rannych zabrali
2021-10-01 17:20:54
z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Ocena: 2
A policja zamiast puścić jeden pas aby odblokować autostradę i zrobić objazd to w dupie! Prokurator po 2h od wypadku jechał... A ludzie stac mają do 22:00 Co z rodzinami z dziećmi!! Mają stać 7h!? Cyrk!!!