Patrycja Obara o Syrenie i śpiewaniu, Flower and Pines i "How Come, Father" (wideo)

Andrzej Jóźwik | Utworzono: 2022-03-15 19:01 | Zmodyfikowano: 2022-03-15 19:08
Dodaj do Wykop.pl

SHE-la i Cloud Theater, do tego kolektyw Nieboskie oraz autorska Wrocławska Szkoła Śpiewu to niektóre z projektów współtworzonych przez Partycję Obarę. Ta wrocławska kompozytorka, pieśniarka oraz trenerka głosu była gościem poniedziałkowej audycji w Radio Wrocław Kultura. W rozmowie wspominaliśmy wydany w zeszłym roku album "Syrena". Dyskutowaliśmy o terapeutycznych pożytkach płynących ze wspólnego śpiewania w tak dramatycznych czasach.

Radiowe studio odwiedzili także muzycy Flower and Pines. Choć Sasha Pushkin i Jegor Mickiewicz korzenie mają białoruskie to związali się kilka lat temu z Wrocławiem i tu powołali do życia nowy duet. Pod szyldem Flower and Pines wydali - nagrany w domowych pieleszach - debiutancki album "How Come, Father".  Z tym wydawnictwem wiąże się sporo ciekawych inspiracji.

W tym roku Flower and Pines szykują nowy album-koncept dedykowany walce o wolność, a następnie zabierają się za tworzenie kolejnego wydawnictwa z piosenkami ponownie zaśpiewanymi w języku angielskim.

 

 

 

Reklama