LITERATURA w RWK # 25/2022: EMOCJE dla Marty Kisiel, Jacek Inglot, Anna Purowska [PODCAST|VIDEO]

Jacek Antczak, Michał Kwiatkowski | Utworzono: 2022-07-11 14:00 | Zmodyfikowano: 2022-07-11 14:00
A|A|A

Marta Kisiel - laureatka nagrody Radia Wrocław Kultura Emocje 2022 w kategorii LITERATURA


W audycji książkowej RWK gościli:

Marta Kisiel – laureatka nagrody Radia Wrocław Kultura Emocje 2022 w kategorii LITERATURA za: gatunkową wszechstronność i „fantastyczny", pełen poczucia humoru, radości życia, wyczucia formy i kunsztu pisarskiego, podwójny transfer ze świata dorosłego fantasy do literatury dziecięcej i komedii kryminalnych w cyklach powieści o „Małym Lichu" oraz w serii błyskotliwych i błyskawicznie wchodzących na rynek kryminałów: „Dywan z wkładką", „Efekt pandy", „Nagle trup".

 

Marta Kisiel o sobie, książkach i nie tylko...

 

PODCAST

 

MARTA KISIEL - GRATULUJEMY!

 


Jacek Inglot – wrocławski pisarz i recenzent, z wykształcenia polonista, autor kilkunastu książek nie tylko science, ale i political fiction. Tym razem z dwoma premierami „Inquisitor. Zemsta Tezcatlipoki oraz inne opowieści” (Odmienne Stany Fantastyki) i „Autostopem przez fantastykę”.

 

 

PODCAST


Anna Purowska – „Ida pracuje w korporacji. W niesprzyjającej atmosferze, zmaga się z ciągłym osłabieniem oraz z rozczarowaniem ze strony partnera, który jest jej przełożonym. Presja osiągania coraz wyższych wyników sprawia, że Ida zamiast piąć się w górę, popada w tęsknotę i roztargnienie...

„Szepty ze snów” (Zwierciadło) – to nowa powieść wrocławskiej autorki, w której istotną rolę odgrywają symbole, sny oraz intuicja.

 

PODCAST


Do usłyszenia i zobaczenia w DAB+, aplikacjach mobilnych i na www.radiowroclawkultura.pl

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama