Wieczór zDolnego Śląska: Sezon grzewczy [POSŁUCHAJ]
![Wieczór zDolnego Śląska: Sezon grzewczy [POSŁUCHAJ] - fot. archiwum radiowroclaw.pl](/img/articles/123609/XS2v4i4XdK.jpg)
fot. archiwum radiowroclaw.pl
POSŁUCHAJ AUDYCJI:
Gośćmi Karoliny Bieniek byli:
1. Mirosław Dąbrowski prezes spółdzielni mieszkaniowej Nadodrze w Głogowie
2. Adam Siwek prezes zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Termal w Lubinie
Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy

