Sztuki wizualne w RWK #46/2022

Maciek Przestalski | Utworzono: 2022-11-16 11:25 | Zmodyfikowano: 2022-11-16 18:58
Sztuki wizualne w RWK #46/2022 - for. Radio Wrocław Kultura
for. Radio Wrocław Kultura


Zaczęliśmy od rozmowy z Romanem Kaczkowskim - specjalistą rynku sztuki, który od lat pracuje w zakresie inwestowania w dzieła sztuki oraz budowania kolekcji.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od 17 listopada do 26 lutego w Muzeum Architektury "Lev Stern. Architektura czasu. Wrocław - Jerozolima". Spotkaliśmy się z Lvem Sterenem - polsko-izraelskim malarzem, rzeźbiarzem i architektem oraz kuratorką Martą Czyż.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od 17 listopada do 23 stycznia na poziomie 3 w Muzeum Współczesnym Wrocław potrwa ekspozycja "Jerzy Rosołowicz. Alchemik/Alchemist", będąca okazją do przyjrzenia się wszystkim przejawom twórczości jednego z najważniejszych postaci wrocławskiego środowiska awangardowego. Zapraszają na nią kuratorka Marika Kuźmicz i Aleksandra Książek.

Posłuchaj całej rozmowy:


 


Od 17 listopada do 26 lutego w Centrum Sztuki WRO oglądać będzie można "Rok Świetlny". O rzuconej żartem frazie, która stała się hasłem przewodnim działań w 2022 roku oraz instalacjach i obiektach, które rozjaśnią drogę w kierunku Biennale WRO 2023, około 18:00 mówili Dagmara Domagała i Paweł Janicki.

Posłuchaj całej rozmowy:


 

Do usłyszenia co środę w DAB+, aplikacjach mobilnych, do zobaczenia na www.radiowroclawkultura.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.