Pożar w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu
GN
|
4 lata temu, 2022-12-19, 14:54

fot. użyczone
Pożar został już ugaszony. Obecnie trwa oddymianie pomieszczeń, a także rozbiórka konstrukcji w piwnicach, gdzie miało dojść do zapłonu.
Przed godziną 14 do SKKM we Wrocławiu wpłynęło zgłoszenie o zadymieniu w piwnicy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Na miejscu działało 14 zastępów straży pożarnej, działaniami kierował zastępca komendanta miejskiego PSP we Wrocławiu. ????Konrad Pluciński. pic.twitter.com/8SSeRdHLFc
— KM PSP Wrocław (@wroc_km) December 19, 2022
Komentarze (25)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz
regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Mieszkańcy
2024-09-01 23:08:23 z adresu IP: (31.0.xxx.xxx)
Odpowiedz
Nie przeznacza się odpowiednich pieniędzy na prewencję, nie dba się o dobro obywatela. Pieniądze idą na lewo i prawo. Władze robią tylko pozory - jest pożar, wypadek przyjeżdżają 3,4 wozy strażackie, pogotowie, policja - tylko dla pokazu. Potrzeby są zupełnie inne - potrzeby to likwiwacja zagrożeń, nie zaś likwidowanie skutków. Tego władza nie rozumie. Pozoruje, udaje...
zgłoś do moderacji
~Copernicus
2022-12-28 20:52:01 z adresu IP: (89.171.xxx.xxx)
Tv republika krutko skomentował komendant pozbyl się wstydliwych dokumentów to był miesiąc patologicznych komendantow
~Teri
2022-12-20 15:32:46 z adresu IP: (37.30.xxx.xxx)
Oj tam, oj tam!
Pewnie ktoś chciał wyczyścić stare akta. He he
~oj tam!
2022-12-20 06:14:04 z adresu IP: (78.9.xxx.xxx)
W internetach pisali o komendancie tak: 1. O 7.50 KGP wszedł do swojego gabinetu, weszli zastępcy, objął ich monitoring. 2. Szymczyk poszedł na zaplecze, granatnik stał pionowo, komendant chciał się pochwalić zastępcom tym, co przywiózł z Ukrainy. 3. Musiał przełączyć blokadę, po odbezpieczeniu na RGW zaczęło migać światło. Nacisnął spust i o 7:55 doszło do strzału. 4. RGW stał pionowo-pocisk wbił się w sufit przebił go i rozpadł się. 5. Pocisk nie uzbroił się, miał za mało dystansu (potrzeba ok. 17 metrów). 6. podłogę zniszczył silnik rakietowy, zarwał sufit, który spadł na głowę ochroniarza (wypisany został ze szpitala po 7 godzinach).
7. Powstaje panika. Na gorąco rozpowiedziano, że zawalił się dach od śniegu. Ale nie dało się utrzymać tej wersji. 8. Otoczenie komendanta chciało utrzymać tę wersję, nałożono całkowite embargo informacyjne. 9. W pobliżu granatnika było mnóstwo butelek alkoholu. 10. Na miejsce nie wezwano straży pożarnej, jak się dowiaduję: PSP dostało informację, aby NIE WŁĄCZAĆ się w czynności. Niemce nam zazdroszczo, a nie czekaj...
~Ogapik
2022-12-19 22:55:46 z adresu IP: (37.248.xxx.xxx)
Chłopaki poszli do archiwum w piwnicy z paczka wyglądająca jak zapałki ale napisem żelki więc uznali ze to bezpieczne tracic zelke po ściance tej małej kolorowej paczuszki albo może wybuchła bateria z tego musicboxa co nie dotarł do Warszawy a te baterie to podobno strasznie ciężko ugasić... jprd
~Ela
2022-12-19 22:26:58 z adresu IP: (2a02:a313:8243:ca80:8c25:x:x:x)
Czy już jakaś osoba (policjant?) albo i osoby (policjanci?) jeżeli kilka osób jest winnych tego pożaru... czy usłyszały zarzuty prokuratorskie i grozi im np: 25 lat więzienia?
~xx2
2022-12-19 21:01:42 z adresu IP: (195.140.xxx.xxx)
Granatnik czy działo? prezent oczywiście.
~SnoB
2022-12-19 22:14:51 z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Raczej bazuka
~hmmm
2022-12-19 19:40:45 z adresu IP: (88.156.xxx.xxx)
Komendant dostał miotacz ognia na prezent? Przerobiony na stolik, oczywiście.
~JuanPabloSegundo
2022-12-19 19:33:15 z adresu IP: (87.206.xxx.xxx)
U mnie w niebie nic sie nie pali, za to rozmach maja te psy, a nie policjanci.
~Piroman
2022-12-19 18:44:00 z adresu IP: (109.196.xxx.xxx)
No jedno trzeba im przyznać, mają tam gorącą atmosferę :)
~Barbi
2022-12-19 18:10:06 z adresu IP: (93.105.xxx.xxx)
No skoro d..bile zostali awansowani na najwyższe stanowiska.. może jarali szlugi przy składzie amunicji. Jaki komendant, taka policja.. J….ć pis
~Pełnomocnik
2022-12-20 10:19:08 z adresu IP: (83.7.xxx.xxx)
Ale to prawda.
Dwa lata służby, w stopniu sierżanta, gość nie spełnia żadnych warunków i zostaje powołany na Pełnomocnika do Spraw Informacj Niejawnych. W swojej karierze zawsze wydawał środki czystości.
~Pit
2022-12-19 18:45:21 z adresu IP: (31.60.xxx.xxx)
Sam się jebnij i to mocno.
~fachowiec
2022-12-19 16:18:51 z adresu IP: (2a01:112f:c0a:d500:a8a3:x:x:x)
Poszli za przykładem swojego komendanta i zabawili się granatnikiem. I tacy ludzie mają dbać o nasze Bezpieczeństwo :/
~Andrzej 64
2022-12-20 13:07:22 z adresu IP: (2a00:f41:705e:7134:0:x:x:x)
Puknij się w ten pusty łeb
~Czyżby...
2022-12-19 18:01:00 z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Andrzejku gdyby dostali rozkaz od kogos z PiSu tez by podpalili policja ma i bedzie miec zawsze latke rzadowa kto rzadzi ten ma policje w garsci.
Takze jak Kaczynski czy Morawiecki poeiedza strzelajcie do obywateli go strzelac beda
~Andrzej 64
2022-12-19 17:41:52 z adresu IP: (2a00:f41:705e:7134:0:x:x:x)
Za PO byli lepsi sami podpalali budki i co najgorsze strzelali gumowymi kulami do górników cytuję słowa twojego idola Tuska jakoś nie widziałem rannych
~Czyżby...
2022-12-19 16:45:24 z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Jakie dbanie o bezpieczeństwo nie rozsmieszajmy sie;)
Jeszcze nie tak dawno wysyłali 4-rech czy 5-ieciu do czlowieka bez szmatki na twarzy w sklepie i chocby widzieli przechodzac,ze w ciemnej ulicy pieciu katuje jednego to by nie zareagowali bo oni ida wypisac mandat za oddychanie-podstawowa funkcje zyciowa czlowieka.
~odbiorNick
2022-12-19 16:07:31 z adresu IP: (89.151.xxx.xxx)
Matko śfinto, macki putlera dotarły już na Dolny Śląsk!
~Czyżby...
2022-12-19 15:44:00 z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Ktoś pomylił 31 grudnia z dniem dzisiejszym i już puszczał fajerwerki tylko z granatnika?
Przebadać trzeźwość wszystkich w mundurach łącznie z komendantem tak żeby nie było wątpliwośći
Albo zaczął się bawić któryś zapałkami i takie są skutki oczywiśćie nikt nie odpowie bo mają u rządzących specjalnie względy
~Czyżby...
2022-12-19 16:09:57 z adresu IP: (188.122.xxx.xxx)
Cienki to ty jestes tłuku akurat wiem jakie bagno to te komendy wiem wiec pisze!!!
Niechca byc gorsi na komendach wojewodzkich jeszcze nie giną ludzie na tych przyporzadkowanych do dzielnic (Trzemeska i Połbin już były przypadki),swawole i potem masz boom!!!! albo fire.Sprawe umorzą.
I nie pisz "posralo narodzie" do policji przestałem mieć szacunek od 12.03.2020 gdy ogłosili zbrodniczy i kłamliwy stan plandemi wyznaczając tabuny do walki z uczciwymi obywatelami z pałami razem ze swoimi poplecznikami strażnikami miejskimi ruszyli na rozkaz (nie)rzadu likwidować ludzi,którzy chcieli swobodnie oddychać bez szmat na twarzach i mysle wszystko możliwe i dzieje się...
~Obserwator
2022-12-19 15:47:12 z adresu IP: (80.255.xxx.xxx)
Cienki komentarz - nie wiesz co zaszło, to nie pisz pierdół - i zawsze polityka - posralo was narodzie ?
~Teddy
2022-12-19 15:31:47 z adresu IP: (109.173.xxx.xxx)
Z granatnika gasić
~Miśka
2022-12-19 15:13:34 z adresu IP: (156.17.xxx.xxx)
Coś ta nasza Policja w ostatnich dniach nie ma szczęścia...
Zobacz także
Popularne
Reklama
Polecamy
