Twoje Radio w Twoim Mieście! Odwiedziliśmy Legnicę

GN | Utworzono: 2023-06-07 08:15 | Zmodyfikowano: 2023-06-07 08:15
Twoje Radio w Twoim Mieście! Odwiedziliśmy Legnicę - fot. RW
REAKCJA 24
fot. RW

Od godziny 12. w audycji Reakcja24 nadawanej z naszego studia w Legnicy zajęliśmy się Waszymi problemami.

Przed mikrofonami, w pierwszej części Reakcji24, zasiedli: Justyna Janusz i Jacek Śmigielski ze Straży Miejskiej. Poruszyliśmy szereg ważnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym w Legnicy. Nie może więc zabraknąć tematu parkowania pojazdów, najczęstszych wykroczeń drogowych, akcji prewencyjnych i informacyjnych mających na celu podniesienie wiedzy prawnej mieszkańców, także tych najmłodszych. Porozmawialiśmy o niebezpiecznych punktach na ulicach Legnicy, ale także goście poświęcili czas, by odpowiadać na pytania i uwagi zgłaszane podczas audycji przez nasze słuchaczki i słuchaczy.

W drugiej części Reakcji24 poruszyliśmy sprawy związane z utrzymaniem zieleni w Legnicy, a także inwestycjach związanych z realizacją budżetu obywatelskiego. Gośćmi byli: przedstawiciele odpowiednich wydziałów w Ratuszu: Henryka Zdziech - Ogrodnik Miejski, Michał Kotwa - dyrektor Centrum Dialogu Społecznego oraz Piotr Seifert rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Posłuchaj:


Od godziny 13. - prosto z naszego wozu transmisyjnego, który stanął przy ulicy Złotoryjskiej w Legnicy była nadawana audycja 13 nuta. Michał Kazulo zaprosił z tej okazji specjalnych gości.
Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.