Anna Pawłowska dołącza do #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-07-12 19:54
Anna Pawłowska dołącza do #VolleyWrocław - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Anna Pawłowska pochodzi z Radomia i to tam stawiała swoje pierwsze siatkarskie kroki. Później przeniosła się do Łodzi i z pierwszoligowym ŁKS-em wywalczyła awans do siatkarskiej ekstraklasy. Po dwóch latach spędzonych w tym klubie libero zmieniła kierunek i przez następne cztery sezony reprezentowała zespół Enea PTPS Piła.

Najwyższa lokata, jaką w tym czasie zajęła Pawłowska, to 5. miejsce w ówczesnej Lidze Siatkówki Kobiet. Następnie zawodniczka trafiła do Tarnowa i to właśnie z „Żyrafami” uzyskała awans do TAURON Ligi.

W minionym sezonie jako beniaminek Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów zajął 11. miejsce, w ostatnim meczu przegrywając 0:3 z #VolleyWrocław. W tym spotkaniu Pawłowska pojawiała się na boisku w roli… przyjmującej.

Zdecydowanie częściej 25-latka grała jednak na swojej nominalnej pozycji, jaką jest libero. Zawodniczka na początku sezonu była podstawową siatkarką zespołu Marcina Wojtowicza i pojawiła się łącznie w 58 setach.

Anna Pawłowska jest pierwszą nową siatkarką, która pojawi się w zespole #VolleyWrocław w sezonie 2023/2024. Ważne kontrakty mają dwie atakujące, Julia Szczurowska i Julia Stancelewska oraz libero Joanna Chorąża.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.