Lucie Mühlsteinová zostaje w #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-07-19 08:09
Lucie Mühlsteinová zostaje w #VolleyWrocław  - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Lucie Mühlsteinová dołączyła do #VolleyWrocław w minionym sezonie, powracając w ten sposób do ekstraklasowej siatkówki. Doświadczona 38-letnia Czeszka szybko zaaklimatyzowała się na Dolnym Śląsku i stała się pierwszoszóstkową zawodniczką zespołu. Mühlsteinová wystąpiła w każdym oficjalnym i nieoficjalnym meczu #VolleyWrocław, rozpoczynając na parkiecie 23 z 24 spotkań TAURON Ligi. Rozgrywająca zdobyła w sezonie 2022/2023 31 punktów – 15 atakiem, 3 blokiem i 13 zagrywką.

- Muhlsteinova to zawodniczka, która ma ogromne doświadczenie i autorytet w drużynie. Pokazała to już w poprzednim roku i kiedy zgłosiła gotowość do kontynuowania gry w naszych barwach, nie zastanawiałem się długo. Lucie to profesjonalistka i takich zawodniczek nigdy nie jest w zespole za dużo, dlatego cieszę się, że ta ważna dla zespołu siatkarka zostaje razem z nami - zaznaczył prezes #VolleyWrocław, Jacek Grabowski.

W sezonie 2023/2024 w #VolleyWrocław zagrają: w ataku Julia Szczurowska i Julia Stancelewska, na pozycji libero Joanna Chorąża i Anna Pawłowska oraz na rozegraniu duet Adrianna Szady-Lucie Mühlsteinová.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.