Anna Lewandowska dołącza do #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-07-25 07:10
Anna Lewandowska dołącza do #VolleyWrocław  - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Anna Lewandowska to wychowanka Budowlanych Toruń, barw których broniła także w najwyższej klasie rozgrywkowej. Na rok środkowa mierząca 186 cm wzrostu przeniosła się do Warszawy, gdzie z tamtejszą pierwszoligową Wisłą walczyła o awans do TAURON Ligi.

Do siatkarskiej elity Lewandowska powróciła w barwach Budowlanych Łódź. W Grocie występowała przez trzy sezony, po których trafiła do Bydgoszczy.

W sezonie 2022/2023 była podstawową zawodniczką Pałacu, dla którego zdobyła równe 200 punktów – 125 atakiem, 60 blokiem i 15 zagrywką. Środkowa znalazła się na 11. miejscu w rankingu blokujących TAURON Ligi, zajmując lokatę tuż za byłą zawodniczką #VolleyWrocław – Dominiką Witowską.

- Ania Lewandowska należy do zawodniczek wyróżniających się w naszej TAURON Lidze. Uplasowała się wysoko wśród blokujących całego sezonu, wreszcie mogąc pokazać się na boisku w pełnym wymiarze. Trzymam kciuki za jej rozwój i mam nadzieję, że Ania wskoczy na kolejny poziom swojej gry właśnie w #VolleyWrocław –mówi prezes Volleyball Wrocław S.A., Jacek Grabowski.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.