Aleksandra Gromadowska zostaje w #VolleyWrocław

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-07-29 08:18
Aleksandra Gromadowska zostaje w #VolleyWrocław - fot. volleywroclaw.pl
fot. volleywroclaw.pl

Gromadowska to rodowita wrocławianka, która reprezentowała wrocławski klub w młodzieżowych sekcjach Gwardii, a później Impelu Wrocław. Po transferze do Budowlanych Łódź przyjmująca zdecydowała się przenieść na piach i jako siatkarka plażowa występowała m.in. w Mistrzostwach Europy 2020 oraz międzynarodowych imprezach cyklu World Tour. W swoim dorobku ma cztery medale mistrzostw Polski.

Powrót do hali Gromadowska zaliczyła w Kaliszu, a po sezonie w MKS-ie wróciła do rodzinnego Wrocławia. W #VolleyWrocław dwukrotnie została mistrzynią PreZero Grand Prix, wykorzystując swoje doświadczenie plażowe.

Sezon 2022/2023 niestety nie wyglądał dla przyjmującej tak, jak tego oczekiwała. Po wystąpieniu w zaledwie czterech meczach TAURON Ligi Gromadowska nabawiła się poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła przyjmującą z dalszej części sezonu. Jeszcze w grudniu 2022 roku zawodniczka przeszła zabieg rekonstrukcji więzadeł, a następnie rozpoczęła proces rehabilitacji.

Mimo kontuzji przyjmującej #VolleyWrocław postanowił nie rezygnować z zawodniczki i przedłużyć z nią kontrakt na kolejny rok.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.