Najlepszy snajper i kapitan pozostanie w Śląsku

Piotr Pietraszek, inf. prasowa | Utworzono: 2023-09-01 19:55 | Zmodyfikowano: 2023-09-01 19:55
Najlepszy snajper i kapitan pozostanie w Śląsku - fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl
fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

W czwartek Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl poinformował, że Raków Częstochowa złożył kolejną ofertę za Erika Exposito. Tym razem mistrz Polski miał podwyższyć propozycję aż o 400 tysięcy i zaoferować za hiszpańskiego napastnika Śląska milion euro. 

W piątek o pozostaniu kapitana i najskuteczniejszego zawodnika we Wrocławiu poinformował trener Śląska Jacek Magiera. - Erik nigdzie się nie wybiera, odrzucamy każdą ofertę jaka została za niego złożona przez inne kluby. Na 100% zostanie w Śląsku Wrocław na tę rundę. Koniec tematu. - powiedział na konferencji przed najbliższym meczem z Jagiellonią Białystok szkoleniowiec wrocławian.

Podobny w treści przekaz zamieścił na Twitterze dyrektor sportowy klubu, David Balda. - Erik Exposito zostaje razem z nami - taką m.in. informację możemy znaleźć w jego wpisie. 

Eric Exposito świetnie rozpoczął nowy sezon Ekstraklasy. Hiszpan w sześciu dotychczasowych meczach Śląska zdobył 4 gole i zanotował 2 asysty, przyczyniając się do passy trzech ligowych zwycięstw z rzędu WKS-u.

Exposito znalazł się wśród 10 graczy nominowanych do tytułu najlepszego piłkarza sierpnia w  Ekstraklasie. W tym gronie jest także m.in. Kacper Chodyna z KGHM Zagłębia Lubin. 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.