Bez niespodzianki. Szczypiornistki Zagłębia z pierwszą wygraną w sezonie

WK, inf. prasowa | Utworzono: 2023-09-05 21:06 | Zmodyfikowano: 2023-09-05 22:57
Bez niespodzianki. Szczypiornistki Zagłębia z pierwszą wygraną w sezonie - fot. zaglebie.lubin.pl

Miedziowe od pierwszych minut kontrolowały to, co działo się na boisku. Lubinianki szybko rzuciły trzy bramki i choć rywalki zdołały jeszcze niemal doprowadzić do remisu przy stanie 4:3 dla Miedziowych, to chwilę potem podopieczne Bożeny Karkut zupełnie przejęły kontrolę nad meczem. Lubinianki były niemal bezbłędne w ataku, dodatkowo w bramce dobrze broniły Monika Maliczkiewicz i Barbara Zima. Już po pierwszej połowie Miedziowe prowadziły siedmioma bramkami, a w drugiej połowie tylko powiększały przewagę. Ostatecznie Mistrzynie Polski pokonały beniaminka różnicą aż 19 bramek.

MKS Gniezno - KGHM MKS Zagłębie Lubin 16:35 (8:15).